Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek milyen a versem?...

Szerintetek milyen a versem? Nagyon közhelyes?

Figyelt kérdés

Érzés


Van bennem egy érzés

de nem tudom,mi lehet

feltennék egy kérdést

olyannak,aki ismerhet.

Döntök,hogy elhiszem

bármi legyen a válasz

úgyse értené senki sem

nem lesz nekem támasz.

Van bennem egy érzés,

ami a felszínre törne

marad örökre a kérdés:

vajon mi tehet tönkre?

Van bennem egy érzés

a válaszomat keresem

marad örökre a kérdés:

ez vajon a szerelem?



Sokat írok, sokféle témában, de mindig attól félek, hogy túl közhelyes a szöveg. Szerintetek?


2017. nov. 27. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:

olyannak,aki ismerhet ->helyette: annak,aki ismerhet.

Valahogy azért tetszik, nem tudom miért,vívódás. Szerintem írjál és hangosan is mondd el, érezd a ritmusát - és ne törődj, hogy "közhelyes" ne zavard meg a saját ihleted. Olyan, amilyen. Majd mások kritizálják - mindjárt itt is jön 500 "de igen" "ne írj" stb. Ha jön amit írni akarsz - írjad le. Naplót is írj, az segít, hogy az érzéseid, tapasztalataid rendezettebbé legyenek.

2017. nov. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Voltak itt már olyan versek, hogy az ember haja égnek állt tőle. Azokhoz képest egész jó.
2017. nov. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz.

De nálunk az osztály fele írt ilyeneket középiskolában. :D Szóval annyira nem is különleges.

Szerintem ne foglalkozz azzal, hogy közhelyes, vagy mások mit gondolnak róla. A lényeg, hogy neked tetszik és így kiadod magadból az érzéseidet. Nem megrendelésre készülnek. Hanem önmagad kifejezése.

2017. nov. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!