Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Vélemény a fejlődésemről? Rajz

Vélemény a fejlődésemről? Rajz

Figyelt kérdés

Sziasztok, mit gondoltok a fejlődésemről? Nem voltam semmiféle tanfolyamon, nem igazán nézzek videókat sem. Itt lenne a önképzésem eredménye...:


[link]



2017. dec. 18. 14:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mindenképpen szembetűnő a fejlődés de az utolsó rajz olyan mintha fotó másolás lenne.


Igyekezz olyan témát találni ami kidomborítja szabad kézi munka sajátosságait!

2017. dec. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mind fotóról készült! Kivéve a ceruza azt élőben rajzoltam.:) Letettem egy ceruzát magam elé és lerajzoltam. Nem a fejből való rajzolásra gondolsz?
2017. dec. 18. 16:08
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Légyszi taníts meg!:) Nagyon jók!
2017. dec. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez amolyan almát a körtével?

Csalni próbálsz? :)

2017. dec. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Úgy értem egy egész alakos portrét nem lehet összehasonlítani egy ilyen érdekes fényviszonyokkal operáló "portréval". Már csak azért sem, mert az egyik jóval nehezebb, mint a másik.

Persze nyilván fejlődtél, de okosabbak lehetnénk, ha tényleg olyan képeket mutatnál, ahol valóban látszik, hogy jobb vagy, mint 1 vagy fél éve. Érted? :)

2017. dec. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hát egész alakos rajzom az nincs.:) Én inkább csak a sima portrékat kedvelem. De úgy gondolom, hogy egy egész alakos is simán menne egész jó minőségben. Vannak még rajzaim de inkább nagyrészt csak firkáim. Viszont, azok teljesen más stílusúak. Nem realisztikusak hanem watercolors jellegűek. Itt egy portrém ami már lassan egy éves lesz.


[link]

2017. dec. 18. 16:45
 7/13 anonim ***** válasza:
Jók.
2017. dec. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nagyon szép,gratulálok!De csak a kritikákból tudsz tanulni,úgyhogy fogadd őket!én nem vagyok rajzos régen rajzoltam.Éld át a rajzod,és a gondolatodat rajzol. "Minden rajz egy vonallal kezdődik" :) SOK SIKERT A TOVÁBBIAKBAN,remélem tudtam segíteni. :)
2017. dec. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
76%
Nagyon szép rajzok,látszik a fejlődés.Esetleg le tudnád nekem írni,hogy hogyan sikerült ennyit fejlődnöd ?
2017. dec. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! ;)


9.

Nagyon komolyan veszem a rajzolást, mint művészet. Úgy gondolom hogy számomra nem csak egy hobbi, hanem maga az életem. Nagyon szeretek rajzolni, bár néha a fszom kivan vele. A rajzolás segít megnyugtatni, szeretek alkotni, szeretek belemerülni az alkotásban. Szeretek abban a világban lenni, ahol épp rajzolásközben vagyok. Ilyenkor olyan érzésem van. Mintha, egy teljesen más világban vagyok.


De néha, maga a szenvedés. Hiszen, akkor is kell rajzolnom ha épp nincs kedvem. Hiszen, tetováló vagyok és muszáj...


Egyszerűen csak a legjobb akarok lenni, a legjobbak között.

2017. dec. 18. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!