Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek jók a rajzaim?

Szerintetek jók a rajzaim?

Figyelt kérdés

[link]

Kb. 3 és fél hónapja rajzolgatok (tanár nélkül). Vélemény?

14l



2018. márc. 13. 15:01
1 2
 1/12 anonim válasza:
32%
szerintem igen :)
2018. márc. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
57%
Hanyagold a vonalas papírra a rajzolást. Úgy megtöri 1-1 rajzodat olyan helyen, ahol nem kellene, hogy az már bántó. Van benned potenciál, de rengeteget kell még fejlődnöd. YT-n rengeteg oktatóvideó van, szemezzgess belőlük. :)
2018. márc. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1. Anyád talán nem szeretett? :)

2., 3. Thx

2018. márc. 13. 15:28
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is egész jók. Az 1-es meg csak trollkodik, biztos nincs jobb dolga.
2018. márc. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4 Thx
2018. márc. 13. 15:41
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

A 3D-s árnyékolós rajzaid egész ügyesek, de ahogy előttem is írták, az a vonalas papír nem épp a legjobb választás, mert tényleg elrontja néha.


A többi rajzot szerintem még csiszolgasd, mert azok tényleg kicsit kezdetlegesek még, de az arányokat jól látod.


(+1 talán teljesen jelentéktelen megjegyzés, hogy sajnos bele kell törődni abba, hogy valakinek nem tetszik, amit csinálsz, nem kell egyből lehurrogni)

2018. márc. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem jó, főleg nem három és fél hónap gyakorlás után. Magadnak rajzolgass, hisz nyilván elszórakoztat. De semmi több.
2018. márc. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
6., 7. Thx
2018. márc. 13. 16:09
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

Nem jók, de van érzéked hozzá. Néhány helyen jól ragadod meg a részleteket. Az arányérzékedet is fel lehetne hozni jó szintre megfelelő képzéssel.

Egy 14 évesnél még nem lehet elvonatkoztatni a kortól, még nem képesek olyan átfogóan szemlélni dolgokat, mint egy 20 éves, ezért a rajzaik is esetlegesebbek, gyengébbek. A te rajzaid a korosztályodból a jobbak közé tartoznak, de nem kiemelkedőek. Vagyis ezekkel nem vennének fel mondjuk egy képzőművészeti középiskolába.

A képek közül a könyves rajz képviseli a legnagyobb értéket szakmai szemmel, bár a vonalak ott eléggé sablonosak. Az árnyékokat még nem tudod jól megfigyelni, ez látszik az almás és a ceruzás képen is.

Szerintem folytasd a rajzolást, ebből még egy jó végeredmény is kisülhet. Az a leghasznosabb, ha eljársz rajzszakkörbe és mellette otthon csinálod a magad dolgait.

2018. márc. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%
Amúgy miért kell azt lepontozni aki szerint jók?
2018. márc. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!