Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kedves írással foglalatoskodó...

Kedves írással foglalatoskodó sorstársaim, ti is iszonyúan szenvedtek, amikor munka/tanulás, egyéb miatt félre kell raknotok egy készülőfélben lévő story-t? Hogy szoktátok ilyenkor csökkenteni a "kínotokat"?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 6. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én pont fordítva vagyok: Most időm, mint a tenger, de lusta vagyok írni, pedig lenne mit. :)
2018. ápr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én amit megteszek, hogy lejegyzetelem az ötleteimet egy kis noteszba, főleg amit fontosnak tartok, mindig nálam van egy apró tollal együtt.
2018. ápr. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én pont most szenvedek ettől, mert ez egyetemi felvételi miatt egyáltalán nincs időm leülni írni, és ott árválkodik a félbehagyott történetem, aminek ráadásul már vázlatosan meg is írtam a befejező fejezeteit. Hhh...

Én bűnözni szoktam és tanulás helyett akkor is írok egy-egy oldalt esténként.

Bár, volt már olyan kétségbeesett próbálkozásom is, hogy beleolvastam a kész fejezetekbe, hátha attól jobb lesz. :D

2018. ápr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó, ugyanez, pacsi! Már lassan akkor is bűntudatom van, ha csak az utcán menetközben azon kapom magam, hogy a story-t kerekítgetem, és nem Vitéz Boleszláv egyházi vármegyéjének rejtelmeiben lubickolok... blahh.. XP
2018. ápr. 8. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!