Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek van esélye rá?

Szerintetek van esélye rá?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja deviantArt-on láttam egy profilt amin (szerintem) nagyon jó képek vannak. Később találkoztam a lánnyal megnéztem hogy dolgozza ki a képeket. Egyszerűen csinál néhány jó képet és csak annyit csinál velük hogy meg erősíti a kontrasztot és a fényerőt ha kell. Később elmondta hogy fényképész szeretne lenni. Az lenne így a kérdésem hogy szerintetek is van rá esélye? Itt nézheted meg: [link]
2010. jún. 16. 15:18
 1/5 anonim válasza:
ha van elég kitartása és üggyesége hozzá , nem utolsó sorban meg kijárja a megfelelő sulikat akkor lehet belőle vmi
2010. jún. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van köztük pár jó, de a képek kb 90%-a eléggé gagyi :$
2010. jún. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom... A koncepció kidolgozásán még van mit javítani. A kép utólagos munkálatai (pl. a fény, kontraszt javítása) hozzátartoznak a fényképész munkájához, de közelsem elegendő.

Sok gyakorlás, no meg tanulni a profiktól, plusz képzésen részt venni.

2010. jún. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb képen alapvető kompozíciós hibák vannak. Én azt javaslom, hogy első körben regisztráljon valamilyen magyar online fotós közösségbe, ahová lehet feltölteni képeket, és egymás képét véleményezni. Ott hasznos tanácsokat kaphat, rengeteget fejlődhet.


Pl.:


www.fotorace.hu

www.fotosokvilaga.hu

2010. jún. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az előzővel tökéletesen egyetértek.

Alapvetően jó meglátásai vannak az tény, bár túl sok képe van fenn, egy "portfólióba" teljesen felesleges nyolcszáz virág és ötven hullámzó víztükör.


Fényképész fórumokon nagyon jó kritikákat tudnak neki adni. Esetleg fizessen elő egy fotós magazinra, az is rendkívül hasznos(pl.: Digitális Fotó)

Ja, és ha tényleg komolyan gondolja, érdemes lenne egy komolyabb gépet is vennie :)

2010. jún. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!