Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Léteznek a világon művészlélek...

Léteznek a világon művészlélek fiúk? Vagy olyanok, akiket érdekelnek a művészetek, a költészet?

Figyelt kérdés

Oké, nyilván igen. Ismerek is egyet. De őt el kell felejtenem.

Nem tudom igazából, hogy mit akarok elérni ezzel a kérdéssel... Azért nem írtam a "társkeresési problémák" kategóriába, mert nem szeretnék bepasizni. Csak megtudni, hogy vagytok-e itt egyáltalán...

Nem tudok túllépni a fiún. Pedig nagyon egyoldalú a dolog. Kész vagyok. Folyton csak rá gondolok. Szerelmes versek és szonettek százait írom hozzá, neki vagy róla, ő az inspiráció szentélyének élő megtestesítője. Szerelmes vagyok belé...

És az tetszett benne a legjobban, hogy értékelte a költői vénámat, mert ő maga is művész.

És csak szeretném tudni, hogy létezik-e hozzá fogható fiú. Vagy én már nem tudom, hogy mit akarok. Kissé zavaros ez az egész. Minden esetre köszönöm, ha végigolvastad. Ha gondolod, írhatsz. Ha kíváncsi vagy egy-két versemre, vagy a sztorira bővebben. Bár nem hiszem, hogy sok ilyen lenne.


(16 éves vagyok, egyébként.)



2018. jún. 27. 22:19
1 2
 11/16 anonim válasza:
Igen van még ilyen ember akit érdekel mindkettő .
2018. jún. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Egyre inkább érdekelne valami írásod, nem küldenél egyet légyszi, ha szépen megkérlek, akár itt, akár privátban? Ha gondolod mondok róla véleményt, de ha nem érdekel a véleményem, akkor megtartom magamnak, de nagyon érdekelne :D
2018. jún. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is felkeltetted az érdeklődésem! Szívesen látnám néhány művedet privátban.
2018. jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetnél pár sort, kíváncsi vagyok mikről írsz, mert elég jól fogalmazol. :)
2018. jún. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne néhány versed, szivesen elolvasnám:)

20/N

2018. júl. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
45%

Én vagyok maga a költészet.

Semmi másom nincs.

Évek óta rímen élek.

18/F

2018. júl. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!