Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Nyissak új Deviantart profilt,...

Nyissak új Deviantart profilt, hátha azzal népszerűbb leszek?

Figyelt kérdés

Van egy 8 éves profilom, nincs 70 követőm, ők sem aktívak, az oldalmegtekintéseim száma nem éri el a 10 ezret. Az elmúlt egy évben viszont kaptam 90 lámát. XD


Azért szeretnék új oldalt, mert anime adoptable-ket szeretnék árulni. Viszont 0 ismertséggel szerintem lehetetlen, hogy vegyenek tőlem. A másik, hogy heti 1 rajznál többet nem tudok készíteni. Mostanság digitálisan rajzolok, van értelme Varied Artistnak lenni, és rajzoljak markerrel is? Mert az gyorsabb, mint a digitális út, ellenben a digitális adoptable-ket rendszerint több pénzért tudják eladni. Nem mindegy ugyanis, hogy ki mennyi időt fektet egy rajzba, hiába csak a dizájn a lényeg, viszont egy híres művész skiccei simán elkelnek 100 dollár felett is akár.


Majd próbálok aktívabb lenni a közösségben. A másik, hogy írnom kell egy Terms of Servicet, hogyan lehet tőlem venni, mert ezek fontos dolgok. Sokan F.A.Q.-t is írnak, lehet az is érdekelné az embereket. Szerencsére az angolom jó, nem magyarul tervezem csinálni ezt.


Ez a DA oldalam, tudom, hogy nem hiába vagyok népszerűtlen, de igyekszem fejlődni (rengeteg nagyon régi rajzot tettem fel mostanság is).


[link]


Eddig ezeket az adoptable-ket rajzoltam, Tinypicről törlöm őket, amint felteszem DA-ra.


[link]


[link]



[link]



A nevem is béna ugye? Minden 3. felhasználó a neten Luna. XD



2018. júl. 24. 12:41
 1/2 anonim válasza:
100%

Nem béna a neved a rajzok is jók. Deviantarton szerintem nagyon sokan fent vannak, azért úgy nehezebb népszerűnek lenni.


Én is csinálok hasonlókat de én csak digitálisan tudok.

2018. júl. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem is kicsit uncsi a neved, meg az, hogy benne van a születési évszámod, kicsit béna. Valami egyedibb névvel jobban megjegyeznének. :) A rajzaid jók, viszont én az arányokra nagyobb figyelmet fektetnék! Hajrá, csak így tovább!
2018. aug. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!