Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Fiuk szerintetek gáz ha a...

Fiuk szerintetek gáz ha a lány furulyázik?

Figyelt kérdés
2018. szept. 20. 17:29
 1/8 anonim válasza:
100%

Nem. Miért lenne?

Ha zenei beállítottságú, és fúvós hangszeren akar játszani, akkor először furulyán tanul meg általában játszani.

2018. szept. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez igazából nekem másodlagos. Egy fél százalék pluszt jelent, nyilván, de akkora nagy előnyt nem jelent (nem hátrány, ha erre gondolnál). Én zeneszerzéssel (is) foglalkozok, Kérdező, és 1 darab hangszer a semminél is kevesebb. Alapesetben 127 (!!!) hangszer közül válogathatok, érted...


Ja, és a furulyázás átvitt értelemben sem gáz :P Úgyis lesz valami humorherold, aki el fogja sütni :P

2018. szept. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Attól függ, min furulyázol... :)


Amúgy nem. Viszont nem tartozik a kedvenc hangszereim közé, az is igaz.

2018. szept. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ugye...attól függ....
2018. szept. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az jó, ha furulyázni tudsz, de ha fogalmad sincs a vesszőkről, és magyart is csak töröd - na, az már baj!

Akkor még nagyon kislány vagy, és jó lenne, ha legalább az általános iskola alsó osztályait jól elvégeznéd!

2018. szept. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Nagy.bettike21 válasza:
Sztem eleg ciki... de ha bejossz vkinek nem fogja erdekelni. Az en kiszemeltem magyar kartyazik, az is gazos, de nem zavar mert szeretem. Es elfofadom vele egyutt. Ahogy van. O is elnezi nekem hogy en meg teljesen oda vagyok a madarakert. A szerelem vak.
2018. szept. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6


Remélem a 21 nem az életkorod, mert akkor felnőtt létedre nagyon dedósan gondolkozol.

2018. szept. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

Nem.

Egyébként pedig hobbi terén ne adj más véleményére.

Ha te szeretnél zenélni és örömet okoz, az a lényeg.


Én most kezdtem el tanulni furulyázni.


20L

2018. szept. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!