Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Írással foglalkozok hobbyból....

Andonymus kérdése:

Írással foglalkozok hobbyból. Hogyan lehetne ez a hivatásom?

Figyelt kérdés

Egy ideje írogatok, és már sikeresen kiadtam egy könyvet is. Van állásom de ez mellett szivesen foglalkoznék akár újságírással, akár más alkotással kapcsolatos dolgokkal.

Mi kell ehhez, mivel tudnám elérni a célom? Vannak ilyen képzések?

Esetleg mivel tudnék szert tenni egy pici hírnévre, hogy legalább létezzen a nevem az írói közösségben?

Kortársak hogyan tettek szert névre?

Válaszokat előre is köszönöm.



2018. nov. 2. 09:38
1 2
 11/14 Laylah ***** válasza:

6-os: Ha már nyelvtan-nácit játszunk, az ikes igék ragozása neked sem erősséged, ellenben a kérdező jól használta. Az ikes igéknek van alanyi és tárgyas tagozásuk. Én eszek, én eszem. Mindkettő helyes, csak tárgyas ragozásnál kívánja az ige alakja, hogy a cselekvés tárgya is meg legyen jelölve: én almát eszem. Az "én eszek" forma teljes értékű önmagában is.


[link]

2018. nov. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Nem az írogatok-at kifogásoltam, hanem a foglalkozok-at. Inkább te nézz utána az ikes igék ragozásának!!!
2018. nov. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Folyt.: Tudod, mit nevezünk ikes igéknek?
2018. nov. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A Könyvmolyképzőnél az Aranymosás pályázatra beküldheted az írásodat.

Meg vannak írós kurzusaik is, sokan ott tanulnak. Szerkesztőket is képeznek.

2019. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!