Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Pásztor Anna koncertjegyek és...

Pásztor Anna koncertjegyek és lemezek jobban fogytak onnantól, hogy nyilvánosság elé lökte a furcsa rajongóját?

Figyelt kérdés

Jól keresett vele az énekesnő, hogy botrányt csinált?

Egy hónapig biztos címlapon volt a most öngyilkos ember miatt.

Nem tudom, de nem durva így turbózni fel a jegyeladásokat, hogy egy zakkantat belök a nyilvánosság elé? Nem lett volna elég a háttérben a rendőrség?

Megölte magát az ember, ami valószínű nem következik be, ha nem csinál ilyen csinnadrattát az énekesnő.


Nem tudnék tükröbe nézni, hogy ha közvetett módon is hozzájárulok pár koncertjegy ára miatt valaki tragédiájához.



2019. márc. 1. 06:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pontosan jó,hogy tájékoztatta az embereket,hogy számíthatnak egy mészárlásra ha elmennek a koncertjére. Én legalábbis ha akartam volna menni a koncertre- akkor tuti NEM megyek el,ha számíthatok egy támadásra.
2019. márc. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Le lehet nyugodtan majd pontozni, de őszinte leszek.

Aki késsel megy el a koncertre, és folyamatosan zaklat valakit, az önmagában már beteg ember.

Plusz,ha öngyilkos leszel azért, mert nem tudod elfogadni a tetteidnek a következményeit, akkor így jártál. Szokták mondani, "Aki hülye, az....""

Persze, sajnálatos, meg minden, de akkor kellett volna gondolkozni, amikor elkezdte a nőt zaklatni.


Ez az Anna meg jól tette, hogy felhívta a rajongói figyelmét arra, hogy milyen beteg ember jár közéjük, és akár végzetes is lehet a buli számukra.

Nyílván, a média is felkapta a fejér a hírre, és megpróbáltak az újságok maguknak is ebből hasznot húzni.

Az énekesnő nem tehet arról, hogy valaki agyilag beteg, és inkább öngyilkos lett, minthogy leülte volna azt a nem tudom hány évet.

Amúgy meg simán az is benne van a pakliban, hogy egyik koncertre fegyverrel megy, lelövi a fél társaságot, majd magával is végez. ki tudja..

2019. márc. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell másokat zaklatni. Egy bűnözőből meg ne csináljunk áldozatot.
2019. márc. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem, hogy ilyen esetben, amikor konkrétan zaklatnak vkit, az első gondolata az, hogy hmmmm, ebből de sok pénzt tudok csinálni. Hanem az, hogy "bmeg, nem vagyok biztonságban, az életemre törnek" - ha az ember fél, akkor lehet, bele sem gondol a következményeibe a tetteinek. És amúgy a többi válaszolónak igaza van, egy ilyen elmebeteg bizony a rajongóira is veszélyes lehet, és ahogy ma a rendőrség működik, sajnos tényleg nagyobb esély van arra, hogy egy ilyen emberrel kezdenek vmit, ha nyilvánosságot kap az ügy. Pl. nálunk volt a szomszédban egy házaspár, akik kb. minden 2. szombaton egynás fojtogatásáig itták magukat... NÉHA kijött a rendőrség, és vissza is ment, "mert még nem folyik vér".


Ráadásul az az ember bizony maga tehet arról, hogy mi lett vele. Érdekes módon addig nem akarta meggyilkolni magát, amíg nem ítélték el, és még hangoztatta is, hogy "jaj, hát addig az nem zaklatás, amíg még erőteljesebben nem mondják nekem azt, hogy NEM".

2019. márc. 5. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!