Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért nem kelnek el a festmény...

Miért nem kelnek el a festményeim?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném eladni a képeimet, már rengeteg helyen meghirdettem, de nem nagyon van rá jelentkező.

A véleményetekre lennék kíváncsi, hogy Ti milyennek látjátok a festményeimet?

Válaszokat előre is köszönöm!



2019. ápr. 3. 11:06
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
45%

Lehet, rossz a célközönség! Add méregdrágán, egy próbát megér!

Mi így voltunk egy eladhatatlan ingatlannal. Felvittük az árát, más lett a célközösség, el is kelt.

Lehet, neked egy jó menedzserre lenne szükséged, hogy te csak alkoss, majd ő kilincsel, hogy eladja. Kap belőle.

2019. ápr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló,

Van benne valami, csak jelenleg nem állok olyan jól anyagilag, hogy bárkit is megbízzak ilyen feladattal :D

Amúgy valóban vicces, hogy a drágább festményeket többen megnézik, miközben a legolcsóbb tetszik a legjobban az embereknek bizonyos oldalakon, meghirdetve szinte rá sem néznek, az ár alapján ítélkeznek egyből! :D

2019. ápr. 3. 14:16
 23/42 A kérdező kommentje:

kedves # 20 válaszoló,

Írtam privát üzenetet! :)

2019. ápr. 3. 14:33
 24/42 anonim ***** válasza:
0%
Kedves művész Hölgy! Pont ez a lényege, hogy a menedzser csak az eladás után kap pénzt. Tehát képenként x összeg, alku tárgya, így megéri neki is energiát belefektetni. Előre senki nem fizet.
2019. ápr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:

Igen, sejtettem, de mi a helyzet akkor, ha olyan 'szerencsés' vagyok, hogy nem kel el egy képem sem? :D

Csak vicceltem, de sosem lehet tudni :D

Utána nézek, hogy ez hogyan működik, köszönöm az ötletet!

2019. ápr. 3. 14:54
 26/42 anonim ***** válasza:
22%
Akkor találjátok egy menedzser erre aki ingyen dolgozni fog és csak a bevétel után akár pénzt. Hajrá.
2019. ápr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2019. ápr. 3. 15:01
 28/42 anonim ***** válasza:
89%

Nem szeretnélek megbántani, de egy művészeti középiskolában sok esetben 14 éves gyerekek komolyabb szinten festenek. Nagyon sokan vannak, akik hobbiból elkezdenek otthon festegetni és megpróbálják eladni a képeiket, de ilyen minőségű képekért 1-2000ft-ot kérhetnél el az anyagköltségen felül.


Lehet azzal jönni hogy egy üres vásznon két pontot milliókért adnak el, de a műkereskedés szabályok szerint működik, amiről az emberek 99%-nak fogalma sincs. Nem véletlenül vannak úgy beárazva a festmények.


Én azt javaslom ha ezzel szeretnél foglalkozni kezdj el művészettörténetet tanulni, keress fel egy hivatásos festőt, aki ellát tanácsokkal, gyakorolj sokat és ha elértél egy szintet utána próbáld eladni a képeid. Ne ebayen meg facebookon... Vannak online műkereskedések, ahova ingyen felrakod a festményed és eladás után az oldal levesz belőle x%-ot.

2019. ápr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
55%
A halas egy az egyben mint egy MyPaint-es festmény, mintha volna is pont egy ilyenjük.
2019. ápr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Pedig az saját ötlet! Te jó ég, remélem nem ugyanolyan! Akkor nagyon mérges lennék :D
2019. ápr. 3. 19:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!