Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Portfólióba mennyire ciki...

Portfólióba mennyire ciki tenni olyan digitális rajzot, ami referenciafotó szerint készült, és nem sok módosítással lett lerajzolva?

Figyelt kérdés

2019. júl. 15. 07:13
 1/2 anonim ***** válasza:

attól függ hova viszed. az ilyen klasszikus pl egyetemi vagy galériás ízlés által valszeg minden ami digitális kukázva lesz.


ha pl koncept art vagy animáció a munkakör, ott értékelni fogják.

2019. júl. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem berakhatod, hiszen azon is látszik hogy hogy tudod kezelni a médiumot. Lehet érdemes megjelölni ha tudod, hogy nagy százalkban referenciáról készült ha oylan helyre jelentkezel ahol számít. Pl ha concept artist portfóliót csinálsz és vegyítve vannak benne másolt dolgok meg saját tervek az annyira nem jó, de ha csinálsz egy külön szekciót, hogy ezek sajátok, ezek meg gyakorlás és másolva akkor teljesen oké szerintem. Én elég más művészeti ágba csináltam portfóliót ahol az egész rajzolás téma csak pluszba volt megemlítve, ott beraktam a többi akárhogy rajzolt, festett képek közé különösebb magyarázat nélkül, mert nem tudtam volna hová írni és mert alapvetően nem központi szerepben volt.
2019. júl. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!