Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A német krokodilos körjátékot...

A német krokodilos körjátékot ismeri walaki?

Figyelt kérdés

Mikor elsős voltam (1997 :D) mindig játszottunk a suliban egy krokodilos körjátékot németórán, de csak erre az egy szóra emlékszek belőle :S Nem ismeri valaki véletlenül? Ha igen, akkor leírna belőle egy (pár) sort, hogy rá tudjak keresni?


(w-ért sorry...)


2010. júl. 30. 08:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Lengyel vagy? Vagy német?
2010. júl. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Magyar vagyok, Mo-on lakom!
2010. júl. 31. 21:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, a magyar nyelvben pedig sosem használták a "w" betűt a "v" helyett...
2010. júl. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Oda is írtam, hogy bocsi érte! Azért kellett a v-t átírnom w-re, mert úgy nem engedte feltenni a kérdést!


Választ is tudsz adni, vagy csak kötekedni vagy itt?

2010. júl. 31. 21:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, csak érdekes volt, hogy a kérdésben "w" volt, amúgy meg "w"...utálom, amikor valami nem engedi feltenni normálisan a kérdést és elkezd okoskodni automatikusan...
2010. júl. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A kérdésben w-vel írtam, de az alatta lévő szövegben kétszer is sima v-vel, és még oda is van írva alulra, hogy bocsi a w-ért (sorry=bocsi), szerintem ebből tök egyértelmű, hogy azért írtam w-vel a kérdést, mert nem engedte feltenni! IQ-dat hol hagytad?
2010. júl. 31. 21:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy hol hagytam? Nem értem, hogy miért kellett azt most leírni mégegyszer, teljesen megértettem, hogy miért írtad "w"-vel, még írtam is, hogy én is utálom, hogyha nem enged feltenni valahogy egy kérdést. Nyilván neked nem sikerült megérteni a válaszomat...
2010. júl. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én értettem a kommentedet :) És nem is arra reagálva írtam az enyémet, hanem arra utalva, hogy először nem tudtad, és nekiálltál akadékoskodni. Ahhoz már nem kell sok IQ, hogy megértsd, miután a szádba rágtam :DD
2010. júl. 31. 22:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Ejha gyerekek! Ez már a sokadik komment, és krokodilos körjátékról, még szó sem esett, de legalább a w-v kérdést elég szépen kiveséztétek! :D
2010. aug. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, de azért az IQ-ról ne beszéljünk, mert az nem biztos, hogy akinek magas az IQ-ja, az tényleg jobban megérti és fordítva :P
2010. aug. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!