Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Ha lehetőségetek lenne, a...

Ha lehetőségetek lenne, a mostani emlékeitekkel, mobil, több 100 tv csatorna, internet, stb, vissza mennétek a 90-es évekbe élni?

Figyelt kérdés

#Vissza,múlt
2020. aug. 21. 23:17
1 2
 11/17 hollófernyiges ***** válasza:
100%

"Nyugodtabb, biztonságosabb. Nem kellett félned, hogy holnap is lesz-e munkád."


Szerintem te kevered a 80-as évekkel.

2020. aug. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

90-es években születtem, nem érzem, hogy olyan hű de rossz gyerekkorom lett volna, bár jónak se mondanám. De nem hiszem, hogy visszamennék. Nincs azzal baj, hogy ha az ember könnyebben meg tud csinálni valamit a telefonok és számítógépek segítségével. Eleve ezért lettek ilyen népszerűek, mert megkönnyítették az emberek életét.


Mondjuk tény, akkor még nem ilyen szinten volt veszélyes, mint most, régen még kimentünk este tollasozni az utcára, ma már nappal se merünk kimenni, ahogy gettóteleppé vált ez a régi bányásztelep. De ez nem jelenti, hogy akkor teljesen veszélytelen volt azért. Ahelyett, hogy visszamennék oda, inkább kiemelnék részleteket, és elhoznám a mostani világba. Csak pár dolgot.

2020. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Pl miket hoznál át? :)
2020. aug. 26. 18:19
 14/17 anonim válasza:
100%

Persze, hogy visszamennék.

Apple, Microsoft, Google, Tesla részvények...

Bitcoin...

Kivárnám azt a 10-15 évet míg ezek felfutnak, hogy 30 évvel utána egy sokkal kényelmesebb 2020-ba érjek vissza.

2020. aug. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem az eszközök a rosszak, hanem ahogy használjuk őket.

Az 1 csatornás TV-t is lehetett rosszul használni... Ott is estek szét családok az elhidegülések miatt, ott is volt boldog/szomorú gyermekkor - vagy csak annak látjuk innen.

Nem a kor a lényeg, hanem aki benne él. :)

2020. aug. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Choler válasza:
53%

Terméyzetesen visszamennék, és e kegelején kezdeném.Életem legboldogabb korszaka volt.

Persze,hiányozna az okosteló, az internet, a ps4... Egyebek.De a másik oldalon ott a sokkal nyugodtabb élet,az emberek jobban keresték egymás társaságát.Manapság inkább neten pötyögnek inkább, mint találkozzanak.

Persze, akkor is volt bűnözés, meg alkoholista barmok...de messze nem ennyi.Gondolom a kevesebb feszültséghez hozzá járult az is,hogy messze nem volt ennyi ember.És azokban az időkben volt igazi disco.Az megy szebb korszak volt.

Én így látom. Meg sok ismerósöm.

Most a. Nyáron kezdtem el azt a hobbit amit akkor csináltam: a soros görkorizást.Sok szabadidőm töltöm ezzel. Ha vissza mennék, nem hagy nám abba 20+ évre. :-)

2020. aug. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen :)
2020. dec. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!