Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mi szeretni való van a magyaro...

Mi szeretni való van a magyarokon?

Figyelt kérdés
Én semmit sem tudok mondani...

2021. ápr. 2. 16:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Példul: sok év külföldön lakás és nagyon sok külföldivel való itthoni munka után mondom, hogy a magyarok tényleg nagyon vendégszeretőek.
2021. ápr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Szeretni valók: Különleges nyelvük, Remek magyaros ételek, amelyeket külföldiek is szeretnek, Büszke történelmi múlt, Legtöbb tudományos feltaláló magyar.


Amit nem lehet szeretni: Különlegesen bunkó nép, Sajnos nagyon megvezethetőek a felsőbb vezetők által (naivak), az iskolarendszer ellenére (ami híresen jó itt) sok az iskolázatlan ember, mert a legtöbb gyerek szülei alkoholisták és nem figyelnek a gyerekükre. (Erre visszatérek) - Sok a roma, akik rontják a magyarság általánosságba vélt színvonalát (ez nem a magyarok hibája). Rengeteg a politikai döntések által kiváltott alkoholista (kevés fizetés, depresszió, alkoholizmus, ezáltal az emberek feszültebbek, ingerlékenyebbek az embertársaikkal szemben).


Több a negatív, mint a pozitív sajnos.

2021. ápr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
megmondom őszintén semmi pozitív nem jut eszembe. a "Büszke történelmi múlt"-on viszont jót röhögtem
2021. ápr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Semmi
2021. ápr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a politikán olyan jókat tudnak veszekedni, hogy betojnál a röhögéstől, ha olyan témájú filmet látnál. (Az olasz filmek is azért szórakoztatóak, mert a házaspárok olyan hangosan veszekszenek, elcsattan egy-két pofon, amit rendszerint a nő kap, aztán pár perc múlva csókolóznak.) Nekem csak a kézimunkák tetszenek. A népdalok és az ősmagyar nevek nem annyira. - Mondjuk én részben szlovák vagyok.
2021. ápr. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

A HUMOR, kérlek szépen, a HUMOR! A mi poénjaink a legütősebbek, a németeké nagyon gyenge, az angol viccek többsége favicc. Látszik, hogy a mi népünk szenvedett a legtöbbet, ezért tudunk minden kínos, minden sz*r helyzetből poént csinálni.

Aztán itt vannak a sportolóink: őket is lehet szeretni. Vívásban és vízi sportokban vagyunk nagyon jók.

Na, meg a régi magyar rajzfilmek: Vuk, Szaffi, Lúdas Matyi, az eredeti Macskafogó, stb.

2021. ápr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 nahát tényleg! :D igazad van
2021. ápr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező! Mi szeretnivaló van más nemzeteken? Sorolj fel párat légyszi.
2021. ápr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

sajnos én is azt tudom mondani, amit a 2-es válaszoló:


Az átlag magyarnak a nagyképűsködés nagyon megy, viszont jóval megvezethetőbbek, tájékozatlanabbak, mint más népek.


A közoktatás tragikus, hiába diplomázik le vki, simán elképzelhető, hogy funkcionális analfabéta, és még angolul sem tud normálisan. Nem akarok senkit megbántani, de legbutábbak a tanárok. Oldalakon át tudnám sorolni az elképesztő életszerűtlen baromságokat, amiket az utóbbi időben hordtak össze személyesen és fórumokon.


Amit még különösen "szeretek", hogy a szomszédtól kezdve a vízvezetékszerelőig minden feljogosítva érzi magát, hogy elmondja, hogyan kéne élnem az életem.


A megalkuvás, lustaság is nagyon jellemző, a kifogáskeresésben meg egyértelműen világbajnokok a magyarok:


-legyen szó fogyásról, sportról, vagy az ország helyzetéről, hihetetleng kifogásáradattal képesek előállni

2021. ápr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#6 A viccekkel egyetértek: Ha a gyógyszerészek festéket árulnának akkor színpatikusok lennének számodra?
2021. ápr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!