Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A magyarok vagy a britek...

A magyarok vagy a britek prűdebbek? Miért mondják sokan hogy a magyarok prűdek?

Figyelt kérdés
Ezt a "prűd" kifejezést leginkább az Amerikaiakra szokták írni de itt gyakorin sok kérdésnél is azt olvastam a magyarokról hogy prűdek. Sokan azt írják hogy például Európa nyugati részéhez képest de például az angolokról is írták már hogy prűdek. De ez pontosan mit jelent? Több kérdés alatt is olvastam hogy több válaszoló szerint is még az is normális ha valaki teljesen meztelenül van mások előtt sőt akár még otthon is a családja előtt. Akkor mégis miért mondják ezt ? A britekhez képest például prűdek a magyarok?

2021. máj. 11. 19:17
A kérdező szavazást indított:
Magyarok
Britek
13 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
a magyarokhoz képest szerintem a britek prűdebbek. itt egyáltalán nem megszokott hogy a családtagok meztelenül rohangálnak egymás előtt. én meg így nőttem fel. azt viszont nem tudompl mennyire szeretnek nudizni a britek
2021. máj. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, a tinik biztosan nem, sem bulizás tekintetében!
2021. máj. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A britek (vagy inkább az angolok) hagyományosan konzervatívak, nálunk pedig ez egy ideje sikk. A meztelenséget a többség mindkét helyen intim dolognak érzi, az már más kérdés, hogy mennyire tolerálja.
2021. máj. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat, hogy magyarok konzervatívabbak.
2021. máj. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!