Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mi értelme van annak, hogy...

Mi értelme van annak, hogy sokan 1500-2000 forintokért tankolnak?

Figyelt kérdés

És minden áldott nap.

Ez miért jó?

Ha én 5X2000 forintot tankolok hétfőtől péntekig, akkor olcsóbban kijövök, mintha egyszer beletennék egy tizest?


2016. okt. 12. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
mert nincs pénze egyben annyi, mindennap megkeresi a kajára valót és a kocsija a munkaeszköze.
2016. okt. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 klopusz ***** válasza:
83%

Remélem, ezt nem mondtad komolyan.


Amúgy egyre több olyan munka van, ahol naponta fizetik ki az embert, így a napi bérből nem tud eltenni semmit.

2016. okt. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Mert az emberek naprol napra elnek. Orulj neki, hogy te tudsz felretenni.

Azert amikor a semmibol szolnak az iskolaban, hogy masnapra vigyel be 15 ezret a honap vegen.... es a gyerek van lebaszva, ha nem tudnak neki adni... es mondjuk nem csak egy gyereked van, vagy apolod a nagymamadat/anyukadat, akinek anyagi segitsegre is szuksege van, egyedulallo szulo vagy stb stb

Nem olyan egyszeru.

2016. okt. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A "drága" kutaknál én is mindig csak 1-2 ezerért tankolok, amennyivel eljutok egy normális kúthoz.
2016. okt. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg fura népszokás :)))) !
2016. okt. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én például azért nem tankolom tele, mert 60 literes a tank és ugye az így 60 kiló plusz, tehát lényegében egy "ember" mindig ott ül az autóban.

Ha meg megyek mindig ott megyek el előtte, szal...nem tart semmiből.

2016. okt. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem fura népszokás, egyáltalán. Ahogy előttem is sokan írták nincs az embereknek pénze, napról napra él, és szinte amit megkap abból kell gazdálkodnia. Sajnos ez ilyen, nem jókedvéből csinálja az ember. Örülj neki, hogy te megtudod tenni , hogy 10-20ezreket tankolsz a kocsidba
2016. okt. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan hónap végén, hogy jöttem hazafelé, és nem sok pénzem volt, és elfogyott a benzin. Most két választásom volt: tankolok bele 2000-ért, és akkor nyugodtan hazaérek; vagy várok hónap elejéig, hogy tankoljak drágábban, de akkor meg lehet, hogy haza se érek ennyi benzinnel. Szerinted melyik lehetőséget választottam?
2016. okt. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Itt most nem arról van szó, hogy ha valakinek tényleg nincs éppen több pénze, vagy vészhelyzet van, hanem azokról, akiknél van pénz, de mégis 2 fillért tankolnak a kocsiba, de azt minden nap. Én sem értettem ezt soha. Talán közösségi élmény nekik, vagy a fene tudja.


(És aki naponta kap fizetést, az szerintetek akkor nem tud normálisan félretenni és kötelező minden nap elszórnia az egész fizetését, vagy hogy van ez?)

2016. okt. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is van fiatal kollégám, aki havonta kap kb. 150 E fizetést (egyszerre kapja meg), mégis 2-3 E-enként tankol, ugyanannál a helyi kútnál. Miközben havonta elhasznál 10-15 E-t.

Kérdeztük már, miért csinálja, de nem adott értékelhető választ.

2016. okt. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!