Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Régen a cigány gyermekeket...

Régen a cigány gyermekeket télen is anyaszült meztelenül járatták?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy meztelenek voltak, csak nem tudom, hogy télen is?


Köszönettel várom a válaszokat.



2021. okt. 12. 16:37
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

Igen, rövidnadrágban voltak, és felülről voltak félmeztelenül.


Igen, az angolok sem öltöznek túl, sok angol nő van hidegben is mezítláb szandálban, és sok gyerek hidegben is rövidnadrágban (vagy a lányok szoknyában) jár, nincsenek úgy túlöltöztezve, mint nálunk.

2021. okt. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

vidéken, főleg tanyavilágban tök természetes de csak fiúknál, és nem a kamaszkor a lényeg, hanem h kenéyrkereső legyen. azaz simán 14-16 éves korig is kint voltak egy semmiben.

de ismerek én úgymond modern cigánytelepet is, ott se sokat tökölnek, láttam h 12-14 éves fiúk is egy szál semmiben fociznak az utcákon.

2021. dec. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, hol láttál ilyet? én alföldi tanyavilágban de nagyváros melletti cigógettóban is láttam nem is kicsi cigó srácokat focizni az utcán meztelenül. sztem úgy vannak vele h addig se kell mosni ... az tuti h cigók jóval kevésbé szégyenlősek, és a saját területükön tök simán elvannak egész nap is meztelenül. egyszerűen nem téma.
2022. jan. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Én is ilyen környezetben nőttem fel, nálunk is a 12-14 éves volt az idősebbek közt. Ha meleg van, még simán ősszel is, de utána nem, max otthon.
2022. dec. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!