Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért köszönnek el úgy egymást...

Neurotech kérdése:

Miért köszönnek el úgy egymástól a fiatalok egy része hogy "légy jó"?

Figyelt kérdés
Ez az időseb generáció utánzása? Általában haverok beszélgetés közben nem szokták egymás a helyes útra inteni, csak konkrét esetekben, mégis elbúcsúzásnál ez a kifejezés azon felül hogy megszokott ha belegondolok az értelmébe furcsán jön ki.
2022. jan. 6. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Még a fiatalok "egy része" is túlzás. Sosem hallottam ezt, még csak el sem tudom képzelni, talán még lányoknál sem.
2022. jan. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hol tapasztaltad ezt??? Én még sose hallottam!


Bár a korábbi "furcsa" kérdéseid után nem csodálkozom... :-D

2022. jan. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma például az edzőteremben hallottam. Most erre mit mondjak? Ha valamire keresek kérdést vagy mások véleményére vagyok kíváncsi akkor kiírom. És elolvasom azt is ha lehurrognak, mindenkinek joga van ehhez.
2022. jan. 6. 22:22
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hat valahogy illik elkoszonni a masiktol, ok pedig ezt a format valasztottak. Lehet, hogy semmi extra oka nincs.

Koszonj te is igy el masoktol, es majd meglatod.

2022. jan. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!