Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A cigányok miért csak mulatóst...

A cigányok miért csak mulatóst képesek hallgatni?

Figyelt kérdés
Más műfajt nem ismernek? Rock? Opera?
2022. júl. 21. 01:01
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
10s Értem köszi. Ilyet nem hallgatok bár zeneileg mindenevonek tartom magam. Próbáltam a Rammsteint de nem jött be..
2022. júl. 21. 12:51
 12/19 anonim ***** válasza:
85%
Ez hülyeség. Nemcsak, hogy hallgatnak hanem elég magas szinten művelik is néhányan mind a klasszikus mind a rock zenét is.
2022. júl. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
max a hegedű s azt is csak hú, de mulatósan.
2022. júl. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
0%
a rock túl uszító nekik. hisz sok rock pont a cigányellenességről szól
2022. júl. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
#13 Hallottam már a Zeneakadémián (valószínűleg) cigány zongoraművészt.
2022. júl. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A zeneiskolákban csomó cigány van.

De nem ez a lényeg. A gazdasági rendszer egyre gyorsabban tesz feleslegessé embereket. Ha választani kell, hogy a barátodat rúgod ki, vagy egy idegent, akkor az idegent rúgod ki.

Az ipari forradalom először a teknővájókat, vályogvetőket üstfoltozókat tette feleslegessé. Ez viccesen hangzik.

A földosztásból mindig kimaradtak a cigányok.

A rendszerváltásnál egy csomó nehézipari gyárat bezártak.

S persze sokan meg is szokták a segélyből élést, illetve valakik a bűnözést is. Nem azért, mert a vérükben van, hanem, mert így alakult.

Van olyan, hogy szegénységkultúra, ez egy globális jelenség, nézz utána, ha gondolod.

Az úgy nevezett fejlődés túl gyors, szerintem, és az az ára, hogy sokan nem tudnak lépést tartani. Ez a csodálatosnak hangzó élethosszig tartó tanulás igazából egy terror, azt jelenti, hogy egész életedben azon kell idegeskedned, hogy lesz-e munkád jövőre. Tehát ez egy bizonytalansági faktor. Miközben a kiszorított emberek munkáját a gépek, algoritmusok elvégzik, tehát ezek környezetterhelése megmarad, hozzájön az újonnan kitalált munkák terhelése is...

szóval csapassunk egy kis mulatóst még amíg van áram! :-D

2022. júl. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
82%

Ez hülyeség.

Én félvér nő vagyok, és ki nem állhatom a cigány zenét :D

Nem mindenki egyforma

2022. júl. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
92%

#14! Most vagy trollkodsz, vagy szimplán butaságot beszélsz.

A rocknak nem sok köze van a romaellenességhez. A rock eredetileg egy szabadságról, lázadásról, csavargásról, bemindenezésről (lásd: Ozzy), koncertekről, és egyéb "romantikus" dolgokról szólt. A "Rock around the clock" című híres rocksláger is arról szólt, hogy a fiatalok egész álló nap buliznak. Ha arról szólna a rock, amiről te gondolod, minimum "Holocaust around the clock" címmel kellett volna megjelennie a kérdéses dalnak.

Napjainkban azonban már eléggé rátelepedett az egészre politika, külföldön szinte erőltetett woke-ság uralkodik, nálunk pedig a keresztény-nemzeti irány a menő. De attól, hogy bizonyos zenészek ki akarnak nyalni néhány milliós támogatást Orbánéktól, a rock nem lesz romaellenes műfaj. (Nem is lehetne, hiszen ahol kialakult, ott kb. egy darab cigány nem volt).

Létezik ugyan RAC, meg nemzeti rock, de ezek csak alműfajok.

Nem állítom, hogy nincsenek rasszista rockerek, mert vannak. Ahogy antirasszisták, baloldaliak, anarchisták, és politikára magasból sz@rók is vannak.

2022. júl. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

"max a hegedű s azt is csak hú, de mulatósan."

Itt élsz de sz.art sem tudsz sem a magyar sem a cigány kultúráról

2022. júl. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!