Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Karácsonykor Ti is beszoktátok...

Karácsonykor Ti is beszoktátok öltöztetni a cicáitokat ilyen kis kötött karácsonyi pulóverekbe?

Figyelt kérdés
Én ilyen kisbabáknak való kötött pulóvereket adok a cicáimra és nagyon aranyosak úgy.
2010. dec. 20. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha eszembe sem jutna. A macska az macska,nem kisbaba. Nevetségesnek találom a felöltöztetett állatokat!
2010. dec. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Cory Rose ***** válasza:
100%
Csatlakozom az elsőhöz. Tök fölösleges beöltöztetni, ő úgysem tudja mi az a karácsony, nekem meg jobban tetszik természetesen mint hülye ruhákban. Ráadásul még ha a nyakába teszek valamit az is zavarja, ha ruhát adnék rá szerintem annak sem örülne.
2010. dec. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
Én nem a saját kínzási céljaimra tartom a cicákat...
2010. dec. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs macskám, mert kutyám van, de egyik állatból sem kellene szerintem hülyét csinálni.

Azt pedig erősen kétlem, hogy az állat jól érzi magát kötött cuccokban.

2010. dec. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nincs macskám, de ha lenne, sem tenném. szerencsétlen állat.
2010. dec. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Már nincsenek macskáink. Nem tűrte vna meg az 100%. Kutyánk meg szétszaggassa a maga alatt lévő ruhákat az óljában :D
2010. dec. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de szerintem ha megpróbálnám, biztosan "megbosszulná". Sosem értem minek kell hülyét csinálni egy házikedvencből-.-'
2010. dec. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyuszim van, egyszer csináltam pici csákót neki, de egyből leszedte, aztán elmajszolta a papírt,nem bírja a ruhákat, az egerek meg ugye nagyon picik, meg nem vagyok állatkínzó
2010. dec. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én macskáimnak van egy-egy kötött pulóvere, az egyiknek azért, mert ilyenkor télen bent is fázós szegényke (komolyan, olvasólámpafénynél napozik meg ilyenek), mikor jobban kihül a ház ráadom, és ő szereti. A másiknak meg azért van, mert bár van kertünk, nagyon ritkán megy ki, ezért arra a két-három alkalomra ráadom a pulóvert míg kimegyünk, meg ne fázzon, hogy nincs hozzászokva. A nagyon fázósat meg nem viszem ki télen sehogy sem.


Amúgy csak azért, hogy de cuki muki, nem adnám rá.

2010. dec. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!