Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért kérdezi mindenki folyton...

Miért kérdezi mindenki folyton, hogy "Mi újság? "?

Figyelt kérdés

Olyanok, akikkel keveset beszélünk, munkahelyen vagy bárhol.

Semmit mondó kérdés. És nem is érdekli a válasz, csak "hozzád akarok szólni" kérdés.

Mit lehet erre válaszolni? Ha egyszer nincs semmi újság, amit adott szituációban (vagy az aktuális kérdezővel) meg szeretnék osztani.


2010. okt. 10. 00:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

éppen ezért, én leginkább csak akkor beszélek valakivel, ha tényleg van mondanivalóm, vagy kérdésem.

az igazi barátaim ezt akceptálják is, és nem sértődnek meg látványosan, ha nem teszem fel nekik naponta az ilyen semmitmondó kérdéseket, hogy aztán ők adhassanak rá még semmitmondóbb válaszokat.


ha tényleg van időnk, akkor találkozunk, megvitatjuk az élet nagy dolgait :D egyéb esetekben pedig hagyjuk élni a másikat.


engem sokkal jobban bosszant az, amikor annyira elfoglalt vagyok én is, és a barátaim is, hogy egyszerűen nem tudunk talit egyeztetni, pedig egész napokat át tudnánk dumálni...

2010. okt. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!