Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Aki már egyszer tüzijátékozott...

Aki már egyszer tüzijátékozott, az rendszeresen minden Szilveszterkor szokott utána? (Vagy max 1-1 kimarad, de általában szokta minden évben, rendszeres szokás.)

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy aki egyszer tüzijátékozott, annak már pl megvan az az élménye, hogy ,,Az a tüzijáték miattam van ott, azért van ott fenn az égen, mert én raktam oda/odaraktam".

jan. 2. 22:56
A kérdező szavazást indított:
Minden egyes Szilveszterkor van nálunk tüzijáték
Általában mindig van, max 1-2 kimarad, de igazából mindig szoktunk tartani
Adott év családi anyagi helyzetétől függ, hogy van-e rá keret,megengedjük-e magunknak, alapvetően csinálnánk
Adott év családi anyagi helyzetétől függ, hogy van-e rá keret,megengedjük-e magunknak, alapvetően csinálnánk,ha random kedvünk szottyan
sose szoktunk
általában akarunk,de néha nem
néha akarunk,de általában nem
nagyon-nagyon ritka, hogy tüzijátékot csinálunk Szilveszterkor
most volt az első,hogy csináltunk,vélhetően hagyomány lesz
most volt az első,hogy csináltunk,vélhetően nem lesz hagyomány
7 szavazat
 1/2 A kérdező kommentje:
Baráti buli is érdekes lehet,nem csak családi összejövetel
jan. 2. 22:57
 2/2 anonim válasza:
Nem szokott! 2018 szilvesztere után én 2023 szilveszterén csináltam előszőr szóval egy csomó év kimaradt!
jan. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!