Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Fiatal felnőttként hol tudnék...

Fiatal felnőttként hol tudnék elkezdeni néptáncra járni Budapesten? (22/L)

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, és nagyon szeretnék elkezdeni néptáncolni, de a településen ahol lakom, csak gyerekeknek indul oktatás.

Régen jártam én is, csak abba kellett hagynom, mert a sulival nem tudtam összehangolni, és meg is bántam, de hát az már elmúlt, minek rajta bánkódni.

Úgyhogy az érdekelne, hogy 22 évesként hova tudnék elmenni kezdő oktatásra. Nem profi táncos akarok lenni csak ez az irány érdekel, és ilyen hobbit szeretnék.

A válaszokat előre is köszönöm!



jan. 6. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik tánciskolába ahol van ilyen. Persze partnert vigyél, mert ott nem biztos, hogy tudnak adni, meg hát neked is jobb lesz egy olyan emberrel táncolni akit legalább valamennyire ismersz, nem ott látod először és derül ki hogy botlábú, amivel téged is visszafog.
jan. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazából pont azért írtam ki, mert a neten látok pár hirdetést, de mégis a személyes jó/rossz tapasztalat segítene megfelelő helyet találni.

Partnert sajnos nem hiszem, hogy tudnék vinni, mert egyedülálló vagyok jelenleg, a baráti körömből meg egyedül engem érdekel a népi kultúra, és a világa.

jan. 6. 13:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt pillanatok alatt találsz partnert, csak lehet, hogy botlábú...
jan. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Fantasztikus táncház alkalmak vannak, moldvai főleg, tanítással. nagyon nagy élmény!
jan. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ahova a király is gyalog jár
jan. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!