Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Ismert€k olyan embert,...

Ismert€k olyan embert, aki igazán különleges, aki tényleg nem fél és megragadja a napot?

Figyelt kérdés

Akiben túlteng az életenergia? Akire ha ránéztek, csillog a szeme, bármibe fog abban élet van és lelkesedés, aki hisz még a mesékben, akit nem ragad el az az életre ráunt társadalmi érzés, aki nem hervadozik, hanem igazán él? Aki nem fél semmilyen vakmerő lépéstől, és megtesz olyan dolgokat, amiket titokban mindenki meg akar csak fél a következményektől és megutálja magát? Akitől tényleg meg lehet tanulni, hogy mit jelent élni?

Ismertek ilyet? Ha igen, beszéljetek róla! Ha nem, írjatok ide valamit, ami ezzel kapcsolatos! Bármit, ami eszetekbe jut! Amit igazán meg akartok tenni, vagy amilyenné válni akartok! Vagy ami miatt úgy érzitek, hogy élnetek kell!


2010. dec. 8. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Aha. Én ilyen vagyok. Nem nagyképűségből, de tényleg ilyennek látom magam (és mások is).
2010. dec. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mesélj magadról! Mik az elveid? Mik a céljaid? Mindig ilyen voltál? Ha nem, hogy lettél ilyen? Ha igen, kiről vettél példát?
2010. dec. 8. 20:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy kicsit mindig elvont voltam. Olyasmi típus, akit sokan nem szeretnek, mert olyan hangos, és határozott. Leginkább mégis akkor lettem ilyen, amikor sikerült kilábalnom a depresszióból. Lelkileg teljesen átalakultam, nem tudatosan, hanem fokról fokra egyre inkább. Úgy tudnám leírni, hogy néha olyan a fejem, mint valami zsibvásár; minden gondolkozok egyszerre, ötletek és érzések tömkelege van bennem, mégsem érzem soha, hogy "túlcsordulnék". Olyan vagyok, mint egy nagy szív, egy szeretetgépezet. Szeretek szeretni, akár barátról van szó, akár egy mosolygós néniről a piacon, vagy egy kóbor kutyáról. Ennek ellenére kevés barátom van sajnos, sokan nem tudják tolerálni a személyiségem. Képes vagyok mindenben és mindenkiben meglátni a jót, optimista vagyok, kedélyes, ugyanakkor meglehetősen érzelmek által vezérelt. Imádok írni, célom, hogy egyszer kiadják a regényeimet és a szakácskönyveim. És ha ez nem történik meg? Az élet megy tovább, bármit ki lehet hozni belőle. Nem azt vallom, hogy egyszer élünk, de adott személyként nincs más lehetőségünk. Én ebben a testben és lélekben csak most tudok alkotni, most tudok a világnak adni, és ezt a lehetőséget ki is használom.
2010. dec. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!