Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért ilyen hétköznapi a...

Miért ilyen hétköznapi a karácsony?

Figyelt kérdés
Régen nem így volt. Vártuk, hogy jöjjön, boldogok voltunk és emlékezetes volt. Most olyan, mintha csak egy sima hétköznap lenne. még olyanabb. Ezt nem csak magyunknál tapasztalom, hanem másoknál is.
2010. dec. 29. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudom, én is így éreztem lehet kezd beszennyeződni az egész
2010. dec. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
az még nem jutott az eszedbe, hogy valójában olyan lesz, amilyenné teszed?
2010. dec. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
felnőttél
2010. dec. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én ilyent még sosem tapasztaltam...hogyan is lehetne, hiszen mi alakítjuk, hogy milyen legyen. Nem véletlen előzi meg a karácsonyt az Ádventi időszak. Nem csak a házakat kell csilli-villire kirittyenteni. Ha belül nem öltöztetjük díszbe a lelkünket, kicsit nem csendesedünk el, nem nyitjuk meg szívünket és engedjük be Őt, és a szeretetet akkor persze, biztos, hogy hétköznapinak tűnne...hát, lehet, hogy sokaknál ezért hétköznapi, mert elfeledkeznek a legfontosabb dolgokról....talán itt az idő változtatnod...
2012. dec. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!