Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Német vezetéknevem van. Ha...

Német vezetéknevem van. Ha kiköltöznék Németországba, akkor jobban befogadnának, mert azt hinnék, hogy német vagyok?

Figyelt kérdés
és ha még állampolgárságot kapnék, akkor fel sem tűnne senkinek, hogy magyar vagyok/voltam?
2011. jan. 1. 13:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

az akcentusodon biztos feltűnne nekik, vagy ha sikerül elsajátítani a kiejtést tökéletesen, akkor meg azon, hogy néha nyelvtani hibát vétesz.

de ettől eltekintve biztos, hogy jobban befogadnának, csak a neved alapján nem látszódna, hogy külföldi vagy.

2011. jan. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
a német emberek befogadóak, főleg ha dolgozni mész, letelepedni. apuéknak van egy ismerősük, még régebben költözött ki (talán 15-20 éve?), most vállalkozik, német felesége van, gyerekei, jól megvannak. tavalyelőtt voltunk kint náluk, szép helyen laknak. meg úgy amerre jártunk sokkal szebbek, tisztábbak, békésebbek a városok.
2011. jan. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Persze, ha tököletesen megtanulsz nemetül, akcentusmentesen ( ami lehetetlen , 99 szazalekba)

ha pedig tipikus zsido nemet neved van azt rögtön kiszurjak. Söt a viselkedesedböl es rögtön tudjak, h nem nemet vagy. (egy nemetorszagban elö magyar)

sok sikert.

2011. jan. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nemet= neved , bocsi.
2011. jan. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Mi a neved?

Jól írja az előttem szóló, hogy ha zsidó hangzású neved van, azt tényleg rögtön kiszúrják.

2011. jan. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
képzeld el bäzdmeg, hogy kurvära nem vagyok zsidó, hanem a rohadt őseim egy ilyen tetves országba telepedtek le Ausztriából...
2011. jan. 1. 14:31
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

Nocsak kibújt a szög a zsákból.

Te nem német vagy és soha nem leszel az (attól függetlenül,h német neved van ) a büdös bunkó paraszt vér az ott folyik benned te szerencsétlen. A cigányokhoz ezzel a stilussal könnyebben beilleszkednél, mint Németországban. Maradj ott ahol vagy, ne gyere ide Németbe, nem ide való vagy.

Utolsó előtti voltam.

2011. jan. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
De igen, mehet innen nyugodtan...
2011. jan. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

még egy ilyen mocskos nép nincs, mint a magyar.

csodálkoztok hogy minden épeszű futva menekül innen?

2011. jan. 1. 15:59
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy ha kimész, hazudd azt, h németek vagytok eredetileg, csak eljöttetek lakni magyarországra még kiskorodba, most meg hazajötettek és ezért beszélsz ugy mint egy idióta.
2011. jan. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!