Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden második egoista "alfahím", illetve minden hatodik "Where the wild things are-fan" profilképei között szerepel Shon Goku vagy Bulma képe facebook-on?

Figyelt kérdés
Igazából ez egey puszta elméleti kérdés, viszont magamban nem voltam képes rájönni a válaszra. Legyetek olyan kedvesek és osszátok meg velem gondolataitokat ezügyben!
2011. jan. 2. 03:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez roppant érdekes, de úgy látom, egyelőre ez csak a te megfigyelésed alapján van így, én pl. még senkinél nem láttam ilyet.
2011. jan. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

osztom az előző véleményét.

bár lehet, hogy a japán tiniknél így van, vagy a 14 éves alfahímek körében.

2011. jan. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak gondolkodtama zon, hogy milyen összefüggés van a határtalan erővel felruházott gyakorlatilag halhatatlan Shon Goku és aközött, hogy valaki a manapság "jó parti" férfiak körében van..könyörgöm..Shon Goku egy példakép és nem eszköz, akit arra használunk, hogy különböző érzelmeket hozzunk ki adott tizenéves faßbuckfan csajszikból...és eme elméleti kérdés esetleges megvitatására ösztökélek mindenkit, aki foglalkozik az itt feltett kérdésekkel. De köszönöm a hsz-eket!
2011. jan. 2. 22:06
 4/6 anonim ***** válasza:

példakép és nem eszköz


én inkább úgy írnám: példakép és pont emiatt eszköz.

ha egy énekes sztár képét teszi ki valaki az adatlapjára, aki sokaknak szintén példakép, ugyanígy menő csávó lesz bizonyos körökben.

2011. jan. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alapból megvan a véleményem azokról a tizenévesekről, akik a facebook-on próbálnak becsajozni. Songokuval meg szerintem is tiszteletteljesebben kéne bánni. Számomra is példakép, de én nem merném kitenni sehova, mert nagyképűségnek tartanám.
2011. jan. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az hogy alfahímek az azért van, mert jobban akarnak érvényesülni, és ezért sikerül is. Erősebb kutya ba**ik. nem szép, de igaz. Arra még nekem sem sikerült rájönni hogy miért jó más képét kirakniXD
2011. jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!