Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Az egyiptomi ruhának mi felel...

Az egyiptomi ruhának mi felel meg? (lányruha)

Figyelt kérdés
A farsangon az osztály egyiptomiaknak öltözik be.Pénteken lesz a farsang és én arra gondoltam,hogy valami lepedőből lehetne csinálni ruhát úgy hogy magamratekerem....de ha tudtok jobbat akkor légyszi írjátok meg nekem.fontos lenne mert pénteken lesz.nagyon hálás lennék.ja,és a lábamra valami saru szerintetek jó lenne?
2011. jan. 29. 19:35
 1/5 anonim válasza:

Nővéremék egyszer egyiptomiak voltak.

Hogy hogy is mondjam.

Lepedővel voltak betekerve, ki volt húzva a szemük, és term. volt Kleopátra, akit a fiúk ilyen fura, de nagyon nagy növénnyel legyezték, meg valamin Kleopátrát bevitték.

Nagyjából ennyi.:)

Remélem tudtam segíteni. :P

2011. jan. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lepedő alá felvennék egy szűkebb fazonú fehér, napsárga vagy barna ruhát, és nem baj, ha kilátszik. A saru jó, egyiptomi típusú ékszereket is lehet kapni tök olcsón a butikokban. Ha hosszú a hajad, fond be tincsenként, de sok fekete fonalból parókát is készíthetsz. Fejpánt is menő, de a lényeg a szem kihúzása. Jó bulit.
2011. jan. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a gyors választ:)köszi

egyébként nekünk is lesz kleopáétra 2-en legyezik majd pálmalevéllel és 2-en viszik

2011. jan. 30. 13:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt nezd meg. 4 perces video, 80'as evekbol. Ruhakra innen vegyel otletet. 3-4 alljatok ossze, jatszatok le ezt a szamot, es a tancot hozza. Nem kell hogy tokeletes legyen, csak a zenere csinaljatok.


http://www.youtube.com/watch?v=trPbqYBFvWk&feature=related

2011. jan. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm:P

egyébként elmarad a farsang,mármint csak a jövő hét pénteken lesz szóval:)még maradt egy kis időm

köszi

2011. jan. 31. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!