Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Hogyha természetesen senki...

Hogyha természetesen senki nem nézi a valovilagot meg egyéb nephulyiteseket, hoyghogy megis mindenki tudja hogy mi tortenkik benne?

Figyelt kérdés
Én nem nézem, meg le is sz.rom, de úgy látszik egyedül vagyok...
2011. febr. 13. 13:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy senki nem nézi?
2011. febr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mindenki csak a Blikkben olvassa, legalábbis ezt állítják, pedig Blikket olvasni ugyanolyan ciki mint valóvilágot nézni.
2011. febr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem nézem mégis mindig tudom hogy éppen mi történt, csak rá nézek az ujságokra meg sem kell venni. Vagy a piacon vagy a buszon csak ezt lehet hallani , sőt itt az interneten is Ugy látszik jó elterelő a napi problémákról ha a nép erről beszél és nem az árverésekről vagy a munkanélküliségről a gyermekéhezésről már nem is beszélve .Tudod cirkusz kell a népnek!
2011. febr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez már olyan, hogy akkor sem tudod kikerülni, ha akarnád! Egyrészt minden újságban, magazinban ez a téma, másrészt ha csak rákapcsolsz az RTL-re bekapcsolnak a villába 1/4 óránként, műsorelőzetes, ássunk mélyebbre a VV lakók hasfájásában ilyen magazin, olyan bulvárműsor...
2011. febr. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy vele egyedül kérdező. Én a gyerekeimmel foglalkozom helyette, és így legalább ők sem nézik. Egy értelmes szülő nem is engedi hogy a gyereke az ilyen szenny műsorokat nézze. Kár hogy a médiatörvény nem az ilyen műsorokat akarja megszüntetni. És jól mondod, fogalmam sincs mi zajlik éppen benne, ki kivel dug meg fingik a másik orra alá. De ha valakinek az ilyen műsorok nézésére van szüksége, tegyék. Csak sok gyerek innen választ példaképet miközben azt hiszi Einstein valamilyen focista a fradiban. De ez a szülő felelőssége.
2011. febr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én se tévét nem nézek, se bulvár újságokat meg egyebeket nem olvasok, úgyhogy sokáig azt se tudtam, hogy megint megy ez a hülyeség, nem hogy azt, hogy mi történik benne.
2011. febr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát nem mindenki tudja, hogy mi történik benne, mert nekem speciel fogalmam sincs.
2011. febr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én ha ritkán is de belenézek mégis mindent tudok mert ha megyek valahova mindenhol ez a téma (a munkahelyemen a buszmegállóba stb de még a gyerekeim iskolájában is .)Internet kezdőlapon is ki van emelve rádióban is hallottam már Tehát aha nem érdekel akkor is jól értesült lehetsz mert a csapból is a valóvilág csöpög
2011. febr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Különbséget teszünk a néz és a lát ige között. Én nem nézem, mert nem kapcsolom be csak azért a tv-t, de sokszor látok belőle részleteket, mert amikor kapcsolgatom a tv-t van, hogy éppen az megy és, ha van vmi nagyobb balhé, akkor azt nézem egy darabig. Egészen addig, míg rá nem jövök, hogy szerintem melyiknek van igaza, aztán továbbkapcsolok.

Nézni pl. a Silla királyságot néztem, mert minden nap vártam a fél hatot és nagyon bántam, ha vmiért lemaradtam.

2011. febr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én szoktam nézni az összefoglalókat (párbajokat, kihívásokat, stb nem), és ezt fel is vállalom, nem tartom ettől még szánalmas alaknak magamat! Egyetemista vagyok, tanulok, még jól is esik arra a háromnegyed órára kikapcsolni az agyam, és mások hülyeségével foglalkozni nem a sajátjaimmal. Egyiknek sem adnám oda a főnyereményt, nem szavazok, nem érdekel ki esik ki, de megnézem!
2011. febr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!