Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Magyarországon orosz kabátba,...

Magyarországon orosz kabátba, usánkában járni, megszólnak érte?

Figyelt kérdés
Főleg az idősebbek, öregek, majd beszólnak, ugye a rossz emlékek miatt, ha valaki ilyen orosz katonai ruhákban van?
2011. márc. 2. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Én már elég öreg vagyok,de semmilyen rossz emlékem nem lenne emiatt. Csak arra gondolnék,hogy különc vagy,vagy esetleg ez a legújabb divat a fiataloknál. Ez sem rosszabb,mint magyar katonai gyakorlóruhában mászkálni.

Orbán Viktoron is láttam már usankát( keskeny,állógalléros ing),és senkinek nem tűnt fel.

2011. márc. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tetris ***** válasza:
95%
Szerintem azért a Lenin Érdemrendedet ne tűzd ki!
2011. márc. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
egyik haverom hungarista (én is), és ő is usankába jár, soha nem szólták még meg érte, még kopasz koncerten sem, egy orosz katonai viselet semmi több (az emberek baja pedig nem az orosz néppel, csak a szovjetunióval és a bolsevizmussal volt/van, amit azonban nem szabad azonosítani az orosz néppel)
2011. márc. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
amúgy bocsi h belekötök de az usánka az R0ohadtul nem ing, hanem sapka!
2011. márc. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja utolsó amúgy jah:D
2011. márc. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Na, most én kicsit viccesre veszem a figurát :)) Én ilyen időben szívesen hordok térdig érő fekete csizmát,hosszú kabátot, és egy olyan sapekot, amilyen Anasztáziának volt a rajzfilmben,és ezt a hasonlóságot tudatták már velem páran, erre egyszer odajött hozzám a tanárom ( töri szakos is) és beszólt, hogy úgy nézek ki mint egy bolsevik xDD Érdekes hasonlatok...Pedig nem katonai szerkóban járok..de komolyan szólva, senki nem szólna be érte szerintem ;))
2012. febr. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!