Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Itt Magyarországon lehet...

Itt Magyarországon lehet valamilyen orosz csokoládét kapni? Ha igen, akkor hol?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ARBAT!!! Orosz közért szerű lánc. Lukoil benzinkutaknál találsz többnyire és mindenféle orosz cuccot árulnak.
2011. jan. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Rákerestem erre az Arbat nevű dologra és kiderült, hogy a lakásomhoz egészen közel is van, nem is tudtam róla... azt hiszem minél hamarabb fel kell keresnem. (:
2011. jan. 2. 13:19
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

miért akarsz orosz csokit enni? olyan finom? mert akkor nekem is kell. :D

majd írd meg, milyen ízű.

2011. jan. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen az orosz csoki, egyik barátnőmnek szeretnék venni a szülinapi ajándéka mellé, ő oda van az oroszokért, gondoltam stílusos leszek. :D
2011. jan. 2. 13:25
 5/12 anonim ***** válasza:
Általában nagyon finomak,csak nem mindegy milyen cég gyártja. A Roshen termékei általában jók,ezek közül kedvenceim a "kara-kum",és a "cservonéj mák"(persze mindez cirill betűkkel írva:P)
2011. jan. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha mész az Arbat-ba, és ha szereted a Túró Rudit,akkor érdemes lenne megkóstolnod,mert nagyon finomak!
2011. jan. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Imádom a Túró Rudit! Akkor ezek szerint magamnak is nézek majd valami finomságot ott. :D
2011. jan. 3. 17:16
 8/12 anonim válasza:
2011. jan. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 axint válasza:
A fóti Corában - M3 mellett - tulajdonképp Pest, van egy orosz bolt. Ott van minden.
2011. jan. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

na, milyen az orosz csoki, finom? :)

tudom, kérdező, hogy nem magadnak akartad, de csak megkóstoltad, nem?

2011. jan. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!