Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért fontos neked Magyarország?

Miért fontos neked Magyarország?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 20:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%
Nem fontos! Csak nem tudok elköltözni,hiányzik a zsé.
2011. márc. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%
Attól tartok, hogy már nekem se fontos...
2011. márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
bírom a magyar csajokat, ennyi. úgy isten igazából szar az élet!!! tény, hogy máshol sem kolbászból van a kerítés, de azért a fizetés/árak aránya kicsit másképp alakul
2011. márc. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
21%
Nekem sem fontos! Ha megkapom a diplomám, elhúzom a csíkot!
2011. márc. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%
de am tök jó. az ország ingyen kitaníttat téged, ami neki jó sok pénzbe kerül csak te nem fizetsz, aztán meg elmész külföldre hogy ott kamatoztasd a tudásodat :D amúgy én is így tennék, lehető leghamarab mennék el angliába. szerintem nagyon jó hely, nekem tetszik ott minden.
2011. márc. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%

Ingyen kitaníttat, ja. Még jó, mert ugyebár nem vagyok kereső személy, de nekem kell fizetni az albérletet, a havi bérletet, az isten f@szát is, és még az ösztöndíjat is megvonják, hogy a romák kapják meg. Azt a pénzt, ami nekem járna, mert reggel 8-tól este 8-id bent ülök az egyetemen, a maradék kis időmben meg próbálok elviselhető átlagot produkálni.


Éljen Magyarország!

Elhúzom a csíkot, mielőtt még a fizetésemet is valaki olyan fogja megkapni, aki az ország másik végében a nyálát csorgatja.

2011. márc. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

Nekem nem jelent különösebben semmit..

Nyílván szeretem, meg minden, de ha ukránnak, vagy németnek születtem volna, akkor meg azt szeretném..

16/F

2011. márc. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
hát jah, az albérlet meg a rezsi már más kérdés...
2011. márc. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%

Fontos, mert ez a hazám. Itt vannak a "gyökereim". Bár van diplomám, nem keresek sokat, mégis szeretek itt élni, a nehézségek ellenére.

Nem tudom elképzelni az életemet külföldön. Kirándulni, nyaralni az más, de kinn élni, az nem az én világom. Bár az is igaz, hogy én már 38 vagyok, ellenben az előttem szólókkal, akik a válaszaikból nézve, nagyon fiatalok.

Talán az évek, meg a tapasztalat mondatja, de a szeretteim közelsége fontosabb, mint az anyagiak. Probléma meg van máshol is, nem csak itthon.

2011. márc. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

Fogalmam sincs. Talán nem is fontos, csak ide születtem, itt élek.

Tudnám szeretni, mert szép, de jelenleg a rendszer és a férgek ocsmány burka elfedi ezt.

2011. márc. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!