Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A Magyarországgal határos...

A Magyarországgal határos országok közül melyikek azok, ahova bátran lehet utazni, és melyikek azok, ahol utálják a magyarokat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az orszagok senkit nem utalnak, max. egyes emberek, nem az egesz nemzet kollektive. Szoval nehogy mar emiatt ne menj valahova, ahova egyebkent szeretnel eljutni! Turistakent nem fog atrocitas erni. Nem haboruban allnak ezek az orszagok.
2011. márc. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2011. márc. 24. 14:47
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

szlovákban nagyon sokan nem birják a magyarokat, de nem veszélyes a helyzet.

románba mehetsz de csak erdély mert beljebb pl bucarest, ott éjjel kész gettó. meg a kis vacak hegyi falvakat/nyomornegyedeket hagyd ki mert hiába szép hely ha 1 szelet kenyérért elásnak.

bucaresten 1hét alatt 5ször próbáltak kirabolni az ősszel.

szerbekhez is mehetsz de csak bizonyos részekre ahol nincs nyomornegyed meg stb...

osztákot ajánlom a legjobban az összes szomszéd közül.

de izlések meg a pofonok mert én pl ukránba szeretek járni és annak is a tulsó részébe

2011. márc. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2011. márc. 24. 15:20
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

15:14, fogadjunk, hogy te egy unatkozó 13 éves vagy aki még soha nem lépte át a határt...Egyrészt nincs olyan ország, hogy szlovák meg ukrán, hanem Szlovákia és Ukrajna. Másrészt pedig hülyeség lenne bármelyik országot azért elkerülni, mert magyar vagy. Primitív emberek mindenhol vannak, akik lehet, hogy azért utálnak, mert magyar vagy, de ez a hülye nacionalizmus ugyanúgy megvan a magyarokban is. Van, akinek Bukarest is bejön, például nekem. Lehet, hogy lepukkant, lehet, hogy elég balkáni, de nekem kifejezetten tetszett a hangulata (Budapestnek is van elég sok gáz része és Bukarestben is vannak rendezett részek).

Ha 'ukrán túlsó felén' jártál volna, akkor tudnád, hogy a szomszédos országok közül Ukrajna a leggázabb. De nem azért, mert utálnák a magyarokat, hanem az alacsony életszínvonal és a korrupció miatt.


Tehát kérdező, utazgass bátran a környéken, sehol nem fognak összeverni azért, mert magyar vagy, a legtöbb ember kifejezetten barátságosan viszonyul minden országban a vendéghez, nemzetiségétől függetlenül.

2011. márc. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is a választ.
2011. márc. 24. 16:38
 7/11 anonim ***** válasza:

15:33

hát te bizony nem találtad el. nem 13 éves hülyegyerek vok hanem 25 éves üzletember aki folyton úton van és aki olyan helyeket is lát és jár amit 1 átlag turista nem. bejártam már európát, és megfordultam pl szicíliában, ibizán, németben, a dánoknál, littvániában meg az összes keleteurópai csetnik országban. de ukrajnát különösképp szeretem hiába alacsony az életszínvonal, és hiába hatalmas a korrupció. a rengeteg barát, üzlettársak meg a távoli rokonok mind odakötnek

tudom h a hivatalos megnevezés az szlovákia és nem szlovák. és???????, akkor mivan ha igy haználom a neveket.

2011. márc. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy te 25 éves világlátott üzletember, mert akkor tudnád, hogy a az üzleti kapcsolat korrekt partnereket igényel, amihez a formális dolgok is hozzátartoznak. Tiszteletben kell tartani a partnert és bizony az Téged minősít (elég negatívan) amit az utolsó mondatodban írtál ("és mi van ha én így használom ?"). Nem elírtad, hanem készakarva bunkóskodsz.
2011. márc. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

Bocs, de neki van igaza. Litvániát még leírni sem tudod... és egy csomó más hiba is van.

Nehezen tudom elképzelni, hogy ilyen helyesírással üzletember légy.



Amúgy én úgy tudom, hogy ahol kifejezetten bírnak minket, az Szlovénia és Horvátország. Érdekes, hogy az utóbbi még egyszer sem hangzott el. Én igaz, hogy Szerbiában pl. még nem voltam, de ellenségeskedést nem igazán tapasztaltam, bár a románok és a szlovákok nem valami barátságosak tapasztalataim szerint a magyarokkal.

Még valami: nem határos Magyarországgal, de nincs messze tőle: Lengyelország. Azt hiszem, itt szeretnek bennünket a legjobban, történelmi okok miatt. Nekem csak jó tapasztalataim vannak róla.

2011. márc. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
ha Romániába mész pl. egy román lakosságú hegyi faluba az első ember akivel találkozol behív a házába és kínál mindennel,de azért ha elfordulsz simán lenyúlják a pénztárcádat
2011. márc. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!