Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mien tréfát ajánlotok április...

:) :) :) kérdése:

Mien tréfát ajánlotok április 1. -re?

Figyelt kérdés
Ugy alakult,hogy lehet itthon leszek holnap,mert lázas lettem mit tudnátok ajánlani amit itthon süthetek el szüleimnek,barátaimnak?de mondhattok olyat is amit tanároknak,osztálytársoknak süthetek el,mert lehet hogy holnap nem leszek lázas.Lécci irjatok,mert egy évben csak 1szer van 1.je és aztán már késő lesz..
2011. márc. 31. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát egy évben 12×van 1-je:DD

és egy évben csak egyszer van április 1-je:DXD

2011. márc. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jól van,na tudod hogy ugy gondoltam..:)
2011. márc. 31. 20:00
 3/6 anonim válasza:
hát kicsit kése irnék már. :/ bocsi
2011. ápr. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
semmibaj,de azért irhatsz.Majd alkalmazom jövőre :)
2011. ápr. 3. 18:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát én anyukámmal(40éves) azt játszottam el ,hogy kiszedtem előző este a Fésűből a haját, majd következő nap oda mentem hozzá megölelgetni,majd megsimogattam a Feje tetejét és lehúztam a sok hajat meglepett arccal

"jézusom anya :|| te KOPASZOdSZ!"

mivel 40 éves,ezért lelkis az ilyenekre és majdnem elsírta magát :) de hátha más anyukája nem így veszi le xd

2011. ápr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hááát ez jóó xD jövőre megcsináloOom... :))
2011. ápr. 29. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!