Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A fiatalok körében régen is...

A fiatalok körében régen is ekkora volt az alkoholkultusz?

Figyelt kérdés

Régen is ennyire szerették? És mi a helyzet pl. a droggal? Miért terjedt el ennyire? Ki az a naiv, aki nem érti meg, hogy rövid időn belül az élete mehet rá egy keményebb drogra?


Ui: ez valójában két kérdés, nem baj, ha ki-ki csak az egyiket válaszolja meg.


2011. ápr. 20. 20:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az alkoholnak mindig is nagy kultusza volt a fiatalság körében. A drognak meg csak azóta mióta kapni lehet. 100 éve nem drogoztak, mert egyszerűen nem volt.
2011. ápr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

régen is volt az alkoholnak divatja...


a drogokhoz a 90-es évek óta lehet hozzájutni, előtte többnyire csak ragasztóztak.

2011. ápr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
sztem undoritó ahogy a fiatalok lerészegednek,tiszta csöves.
2011. ápr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen. És nem csak náluk...


Loska (57)

2011. ápr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"a drogokhoz a 90-es évek óta lehet hozzájutni, előtte többnyire csak ragasztóztak."

morfium, ópium, fű régebben is volt, bár Mo.-n nem volt jellemző, szigorúan vették ezeket. meg nem is jutott el az emberekhez az info.

2011. ápr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%

Régen is voltak fiatal fiúk,akik néha ittak. De nem 13-14 évesen és nem rendszeresen. A lányok pedig nem ittak.

Kultusza pedig nem volt. Elítélték a társai is azokat,akik ittak.

2011. ápr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Én a 80-as években voltam általános iskolás..Emlékszem egyszer az iskola előtt volt egy idősebb pasas aki bélyeget árult a gyerekeknek..Olyan bélyeget amit nyalogatni kell,és drog van rajta..Pár diák szólt a tanároknak,és a férfi tanárok kimentek elkapták a pasas,majd szarrá verték.Jöttek a rendőrök,és ők sem bántak vele kesztyűs kézzel..Mi dákok mindent az ablakból láttuk,és egy jó intőpélda volt,hogy még véletlenül se jusson az eszünkbe ilyen hülyeség..De ezen az eseten kívül soha nem találkoztam vagy hallottam a drogról..A barátaim körében ez nem volt menő,így nem is volt senkinek erre igénye..

Inni sem ittunk ennyire durván mint ma a fiatalok..Én teljesen ledöbbentem amikor elmondták hogy minden hétvégén telt ház van a detoxikálóban ahol többnyire 14- 17 évesek kerülnek be..Azért mi ennyi idősen nem is ihattunk..Ha én részeg lettem volna 15 évesen apám úgy megvert volna,hogy egy éltre emlékeznék rá..

2011. ápr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"morfium, ópium, fű régebben is volt, bár Mo.-n nem volt jellemző, szigorúan vették ezeket. meg nem is jutott el az emberekhez az info."


Hiszen ezt írtam én is... :-D

2011. ápr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. ápr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk osztályban jópáran szívják a ganját. Meg minden héten bebasznak, sőt, azért lógnak órákról hogy lemenjenek a közeli kocsmába. Én a magam 17 életévével csak a hubertust szeretem, azt is ha havonta 1 szer iszok.
2011. ápr. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!