Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Húsvéttal kapcsolatban néhány...

Húsvéttal kapcsolatban néhány kérdés?

Figyelt kérdés
Először is.Ciki 15évesen locsolkodni,verset mondani,pénzt elfogadni locsolásért?Csak mamákat,szomszédokat és közeli rokonokat szoktam locsolni.Nem tudok semmilyen normális verset se.Tudnál segíteni?
2011. ápr. 22. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Zöld erdõben jàrtam,

Kék ibolyàt làttam,

El akart hervadni;

Szabad - e locsolni.


Ha adnak pénzt, miért ne fogadnàd el.

2011. ápr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

15 évesen már nem kell verset mondani. Kívánj kellemes ünnepeket,és kérdezd meg,hogy szabad-e locsolkodni.

Ha kapsz pénzt,akkor azt természetesen elfogadhatod.

2011. ápr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem ciki verset mondani, sőt!

Ha adnak pénzt, fogadd el, de nekem szimpatikusabb lenne, ha végre a locsolók megelégednének a csokitojással is:)

2011. ápr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dress9dora válasza:
Miért lenne ciki?A locsolkodás bármely korosztályban megengedett!Sőt,illendő!Verset mondhatsz,ha akarsz,ha illedelmes akarsz lenni,mondj,mert nekem kicsit fura lenne,ha bejönne hozzám valaki és kellemes ünnepeket kívánna,meglocsolna,és elmenne.Magadtól ne hozd szóba a pénzt és csokitojást.Ha adnak adnak,ha nem nem.
2012. nov. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!