Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Pár kérdés az Eurovíziós Df....

Pár kérdés az Eurovíziós Df. -lal kapcsolatban: AZERBAJDZSÁN MI A F*SZT KERES OTT?

Figyelt kérdés

Tudtommal Azerbajdzsán semmilyen értelmezésben nem tartozik Európába. Mi a rákot keresnek ezek ott egy euórpai versenyen?


Amúgy meg csak nekem tűnt fel, hogy a legszarabbak kerültek az élvonalba? Németország pl. mit keresett ott? Elképesztően béna produkcióval lépett fel. És Bosznia-Hercegovinát sem értem, hogy azzal a népdal-kutymásszal mit keresett az élvonalban. Miért szavazott mindenki rá?? Ezerszer jobbak is voltak ezeknél, ezt a Wolf Kati iránti elfogultságomat félretéve mondom! Az egyetlen, aminek az élvonalbeli szerepe indokoltnak tűnik számomra, az Svédország.


Ja és valahogy az is feltűnt, hogy az egymással határos országok és az egy nyelvet beszélő országok egymásra szavaztak.


Csak én furcsállom ezeket?


2011. máj. 15. 00:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Nem, ez így van, ezek az országok minden évben ugyanoda adják a legtöbb szavazatot, hiába az 50%os szakmai zsűri.

Azt, hogy Azerbajzsdán, Grúzia meg pl Izrael (bár most nem jutott be, de minden évben ott van) miért van ott, azt nem tudni.

Magyarország soha nem fog tudni olyan produkcióval előállni, ami győz, mert a magyarokat a legtöbb nép (valljuk be) utálja.

2011. máj. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

"Tudtommal Azerbajdzsán semmilyen értelmezésben nem tartozik Európába."


Akkor rosszul tudod.

Európa határa valahol a Kaukázus déli vonulataiban van. Tehát Grúzia, Örményország és Azerbajdzsán még bőven Európa.

Sápítozz inkább Izrael miatt!

2011. máj. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%

"Azt, hogy Azerbajzsdán, Grúzia meg pl Izrael (bár most nem jutott be, de minden évben ott van) miért van ott, azt nem tudni. "


Azerbajdzsán és Grúzia Európához tartozik. Izrael pedig azért mert senki sem meri egybe rakni őket az arab országokkal (sportversenyeken meg egyebeken). És a bevándorlók java része úgyis európai zsidó. Akkor meg...

De betudhatod a háttérben a zsidó nagytőkét is, ha nagyon üldözési mániád van.

2011. máj. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Azért még nyerhetünk, mert utálnak minket. A gond az, hogy máshol direkt versenyt írnak ki arra, hogy ki képviselhesse az országot és ezért a közönség által legjobbnak ítélt megy. Nálunk meg a hasára csap valaki, így megy a döntés.

Németország azért volt a döntőben, mert a tavalyi győztes ország automatikusan döntőbe kerül. Plusz a négynagy (vmi ilyesmi a neve) ez nem tudom melyik országokat takarja (gondolok Egyesült Királyság, Németo., Franciao. stb.) ők is automatikusan döntősök.

Egyébként Magyarországra sok határon túli magyar szavaz plusz a finnek is mindig, tehát nem igaz, hogy mindenki utál minket.

2011. máj. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

00:46:


[link]

"Western Asia" kategóriát ajánlom figyelmedbe

2011. máj. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Hát én pont az ellentettjét látom, hogy a környező országok szavaznak egymásra... Legalábbis magyarország nem kapott a szlovénektől, a szlovákoktól, az ukránoktól, a horvátoktól, a szerbektől, az osztrákoktól kaptunk kettőt meg a románoktól, ha jól emlékszem... A finnektől kaptunk 12 pontot... Ez magyarország... Csak ők nem kapnak a környezőktől, a többi az megkapja.

Amúgy grúzia, azerbajdzsán, örményország még európához tartozik, a foci EB-ben is benne vannak :)

2011. máj. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Kedves, 00:54!

Ne csak azt nézd, ami téged igazol!

[link]

2011. máj. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

nem tudom egyébként mit van mindenki így kiakadva, várható volt hogy nem nyerünk

de ott kéne kezdeni hogy akik mindig ránk (finnek), most is nagyon szépen, tőlünk nem kaptak vissza 1 büdös pontot sem

itt van a gond... nem a szomszédos országokkal

2011. máj. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
szavaznak*
2011. máj. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Az ENSZ szerint Ázsia, az EU szerint Európa.

Magas lappal nyertem :D


00:47-nek: Nem azt mondtam, hogy mindenki, hanem, hogy a legtöbb és naná, hogy Németo. a nagyok között van, eredetileg ez a lényege ezeknek a versenyeknek (az Eurovizíós mellett régebben volt ugye a Játék Határok Nélkül is, amiben viszont nagyon sikeresek voltunk), hogy összekovácsolja a világháború után megtört és feldarabolt Németországot és végülis egész Európát.


A legmeglepőbb a mai adásban számomra a francia 2 pt volt, amit kaptunk. Azt a legkevésbé sem vártam :)


Az is gáz, hogy a finneket nem becsüljük meg, pedig egyike a kevés országoknak (Lengyelországgal karöltve), ahol biztosan szívesen látnak.

2011. máj. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!