Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Hol tudnék normális kinaiakkal...

Hol tudnék normális kinaiakkal megismerkedni? Milyen az ö ismerkedési kultúrájuk?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 23:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%
Egy azsiait ismersz, huha. En koztuk elek, tudom hogy hogy elnek, milyen a gondolkodasuk. Orulok, hogy az az egy beilleszkedett. Tudod, a multi-kultura nagyon jol hangzik leirva, de hasznalatban eleg mas. Ezert is van annyi baj, utalat a vlagban. Jo lenne, ha mindannyian tudnak bekesen egyutt elni, de sajna ez egy csak szep alom, elmelet.
2011. ápr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%
Én viszont még mindig értelmesebbnek tartom magam, mint az, aki szerint köcsög az, aki kínaival kefél. Rasszista barom, aki így véli. Inkább vagyok buta kis naiv, mint egy rosszindulatú f@sz.
2011. ápr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

szóval.


köszönöm az értelmes hozzászolóknak a válaszokat. Nö vagyok és férfival szeretnék ismerkedni. (nem forditva) De szerintem már egyre nagyobb az arány, h itt választanak maguknak feleséget/férjet. Lassan már a kinai illetve vietnámiak kisebbségben lesznek kis hazánkban. ( én ugy gondolom )


a többi aki csak idefirkált valamit... "keféltetni.." hát igen a magyar pasik töbsége ( tisztelet a kivételnek ) elbujhat mögöttük, mert nem tudják hogyan kell egy növel bánni. az meg h "nekik kisebb", akkor mi van?? ez nem határoz meg semmit... mert ha idös leszel, a farkad is elszottyan és csak a párod belseje lesz az ami visszakacsint rád ( amelybe beleszerettél.. és nem a pénisz méretébe.... ) aztán meg azok mondják ezt akiknek pénisz irigységük, vagy problémájuk van.


erre én is allergiás vagyok, mert h "kinai" és nem a náció határozza meg az embert... erre mondhatnám h "**** magyar.." és??? nem mindenki olyan...


A korom beliek, mind vagy nagyon gyerekesek ( még!!! ) vagy egetrengetöen hülye és még ráadásul balf*sz.


sztem van min gondolkodni, h az emberek miért is fikázzák egymást illetve irigykednek egymásra.....


valaki irta, h jó lenne együtt élni egymás mellet.. igazad van, de sajnos pont az ilyen hülyék miatt nem fogunk tudni....

2011. ápr. 25. 17:06
 14/17 anonim válasza:
74%
Captain Anus szerintem biztos tudja
2011. ápr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 adax válasza:
87%
A kinaiak bunkók ne akarj velük megismerkedni!
2011. ápr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%

Szia,


szerintem nagyon jó kérdést tettél fel, ez engem is érdekelne, (én is lány vagyok). Elég zártnak találom a közösségüket külső szemlélőként, de szerencsére vannak azért nyitottabbak köztük is. Nem egy példát tudok, amikor egy ilyen kapcsolat jól működik, akár a lány, akár a fiú a keleti. Ők egy iskolába jártak, így ismerték meg egymást. Ehhez szerencse is kell... de ha megtudsz valami hasznos infót ez ügyben, örülnék, ha jeleznéd nekem is :).

köszi.

2011. ápr. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
59%
Ez az eset is mutatja, hogy el vannak butulva a mai fiatal nők.Ez nem normális! Keress a saját fajtádból férfit!
2011. máj. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!