Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mire jó az, hogy lefényképezik...

Mire jó az, hogy lefényképezik majd facebookon kiteszik mit ettek ebédre?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha valaki nagyon mutatós, guszta ételeket tud készíteni, az bizonyára szívesen dicsekszik vele, ami nem is baj, mert ebből sokan nyerhetnek ötletet, mit főzzenek legközelebb.

Nekem van néhány fotóm, ételekről, amiket én kreáltam.Na, majd talán én is megörvendeztetem velük az ismerőseim.

2011. ápr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
rendelik a kaját vagy az anyjuk csinálja, de sima kajákról van szó pl: rántott hús
2011. ápr. 24. 18:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha egy egyszerű kaja csak úgy oda van dobva a tányérra, hát, annak például szerintem nem sok értelme van.

Vannak , akik ha kell, ha nem, a leglényegtelenebb dolgot is megakarják osztani a többiekkel.Ez valami függőség féle lehet.

2011. ápr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert manapság már budira sem bírnak elmenni az emberek facebook nélkül. Engem speciel nem érdekel, hogy ki mit evett, de ha őket az teszi boldoggá, hogy lájkolhatják egymás rakottkrumpliját... XD
2011. ápr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az életük minden percét megosszák az ilyen low-life emberek, idegesítő, főleg az a stílus, ahogyan írnak, meg akkor kommentelők is... És mostantól telefonról is küldözgetik...
2011. ápr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!