Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Szeretnék teázni az angol...

Szeretnék teázni az angol királynővel. Hogyan érhetem ezt el?

Figyelt kérdés
A kérdés nem vicc, teljesen komolyan kérdezem. Biztos vagyok benne, hogy valahogy meg lehet oldani.
2011. ápr. 29. 21:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Sehogy.
2011. ápr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Az egyetlen válasz, amit nem fogadok el...
2011. ápr. 29. 21:24
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Hát akkor pontozz le nyugodtan, de hidd el, attól még nem fogsz teázni az angol királynővel
2011. ápr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem írj Dévényi Tibi bácsinak a Három kívánság című műsorba. Biztosan elintézi neked.


http://www.youtube.com/watch?v=pAe11EN7iHw

2011. ápr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%

Ez kissé túlesik a te eseményhorizontodon, de csak azért mert mire olyan egzisztenciát kiépítenél ami ahoz kell, Ő (HRH) sztem már rég halott lesz :D

De a jövendő angol királynővel sztem lehet csak legalább valami angol lovagrendbe bekéne kerülnöd.. pl: Bill Gates is akkora menő dolgokat tett h lovaggá avatták.

Vagy vhol nála legyél staff tag (szakács/kertész/bizt. őr/stb..) és légy vele jófej

2011. ápr. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
Vagy foglald el angliát és akkor nem csak teázhatsz vele hanem dughatod is
2011. ápr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
házasodj be a middleton családba, ott van egy húg és egy öccs, választhatsz.
2011. ápr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

"Hát akkor pontozz le nyugodtan, de hidd el, attól még nem fogsz teázni az angol királynővel"


Ne félj, senki nem fog lepontozni. Igaz, hogy a válaszodat nem tudom használni, de egy vélemény volt. Akit lepontozok, az az utánad író válaszoló, mert ő hülyeséget írt.

A te véleményed is vélemény, én azonban abban hiszek, hogyha igazán akar valamit az ember, akkor elérheti.



"Ez kissé túlesik a te eseményhorizontodon, de csak azért mert mire olyan egzisztenciát kiépítenél ami ahoz kell, Ő (HRH) sztem már rég halott lesz :D "


1. Miből gondolod, hogy halott lesz?

2. Miből gondolod, hogy nincs meg már most az az egzisztenciám?

4. (ahhoz: két h -bocs, ezt utálom)

5. Csak kíváncsiságból kérdezem, tudod, mi az az eseményhorizont?:D


"De a jövendő angol királynővel sztem lehet csak legalább valami angol lovagrendbe bekéne kerülnöd.. pl: Bill Gates is akkora menő dolgokat tett h lovaggá avatták.

Vagy vhol nála legyél staff tag (szakács/kertész/bizt. őr/stb..) és légy vele jófej"


Ezek jó ötletek! Bár az, hogy a személyzete részeként teázzak vele, kissé kevésbé tűnik valószínűnek... én is valami olyasmire gondoltam, mint amit előtte írtál.



Utolsó: ez az ötlet se rossz, bár nehezebb kivitelezni:D

2011. ápr. 29. 22:07
 9/21 anonim ***** válasza:
60%

1. Miből gondolod, hogy halott lesz?

Mert már elég öreg.

2. Miből gondolod, hogy nincs meg már most az az egzisztenciám?

Nem gondolom hogy arisztokrata milliomosok írogatnának itt, ők nyilván nem tőlünk kérdeznék a dolgot..

4. (ahhoz: két h -bocs, ezt utálom)

muszály(!) vt beszólnod:D :D

5. Csak kíváncsiságból kérdezem, tudod, mi az az eseményhorizont?:D

Tudom, az a vonal ami mögött akármi is történi nem lesz hatással a megfigyelőre, meg a megfigyelő se arra(asszem)..

Pl a feketelyukak körül egy gömb amiből már nem tud kijönni a fény...

De sztem érthető lenne a köznyelvi használata is olyan dolgokra amiket nem tudsz közvetlenül befolyásolni...

2011. ápr. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
bocs: nem tudsz SEHOGYAN befolyásolni
2011. ápr. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!