Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Szeretnék teázni az angol...

Szeretnék teázni az angol királynővel. Hogyan érhetem ezt el?

Figyelt kérdés
A kérdés nem vicc, teljesen komolyan kérdezem. Biztos vagyok benne, hogy valahogy meg lehet oldani.
2011. ápr. 29. 21:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
59%

23:31-esnek:

A muszáj az pontos j. Ezt csak azért írom, mert elég sokan elrontják, legközelebb figyelj erre.


A kérdezőnek:

Nem lehetetlen, de relatíve kicsi az esély rá. De ha már most meglenne rá mindened, akkor vágj bele, és ne itt kérdezősködj.

2011. ápr. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 ReRe31 válasza:
100%
Szerintem ez függ attól hány éves vagy, mi a "rangod".De nem mindig, az ilyen emberek (fő fejesek) biztos rendeznek "nyílt napokat", vagy feltűnhetnél a szemében, mint egy ember,aki valakiken segít, vagy odakerülhetsz, mint egy ember aki valamit tervez és az ő hozzájárulása is kell. Szerintem ennek sok módja van.
2011. ápr. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki egy levelet, hogy ez minden vágyad. Hátha. Mondjuk erre kb. 0.000000001% esélyt látok, de bármi megtörténhet.
2011. ápr. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
10:37es: Teljesen igazad van de direkt írtam "muszály"-ként egyfajta öniróniaként mely kifejezi a helyesíráshoz és más szabályokhoz való hozzáállásomat, ráadásul így is szoktam meg. Ezért tettem (!)-et utána.
2011. ápr. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Írj neki e-mailt, de először jelöld be féjszen! És ha sikerül, hívj el engem is!
2011. máj. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ez a válasz 35%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 04-30 10:37

vagyok.

Most komolyan azért kellett lepontozni, mert leírtam, hogy a muszáj az pontos j?

Miért kell ennyire idiótának lenni, hogy valaki nem tud helyesen írni, és ezért lepontozza azt, aki felhívja rá a figyelmet?

2011. máj. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Utolsó csak, hogy magamat mentsem, én írtam ly-al de nem pontoztalak le. Most, hogy írtál felpontoztalak! A többiek meg pózerek, ez van :P
2011. máj. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Utolsó: köszi, nem is téged hibáztattalak, csak hát ide minden jómadár jár...
2011. máj. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szerintem esélyed van, ha:

- híres, gazdag vagy tehetséges vagy

- politikailag jelentôs személy vagy

- az angol nemesség tagja vagy

- nyersz valami kívánságmûsorban

Esetleg jó ötlet, ha a fenti kívánalmakat már teljesített személyekkel házasodsz, esetleg örökbe fogadnak vagy nagyon "ôszinte" jó barátjuk leszel.


Erôszakosabb megoldás, ha elrabolod a királynôt és teázásra kényszeríted :))


Viccen kívül: Lehet, hogy ha tényleg nagy hírverést csapnál annak, hogy ez életed legnagyobb álma, akkor "megszán".

Ötlet: Nem kizárt, hogy sokan mások is vannak így. Alapíts velük egy alapítványt vagy nemzetközi egyesületet (akár valami jótékony céllal), ahová fôvédnöknek ôt is meghívod. Pl. Queen of Hearts - Teázás Japánért :). Ha elég nagy a sajtóvisszhang, lehet, bevállalja. Persze ez nem olyan "magánteázás" lenne akkor - nem tudom, ahhoz ragaszkodsz-e :))


De ki tudja, lehet egy sima email vagy egy ima is segít :)

2011. máj. 7. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Most látom, fent van a facebook-on! Bár nem személyesen olvassa a leveleit. Hajrá :)
2011. máj. 7. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!