Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Tudnatok segiteni? Erdekelnene...

Tudnatok segiteni? Erdekelnenek a mai roman szokasok, etelek stb.

Figyelt kérdés
Nemetorszagban dolgozom es összejöttem egy aranyos roman fiuval,szeretnek a kedveben jarni,de semmit nem tudok a kulturajukrol.
2011. jún. 29. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Szeretik, ha "Szőröstalpú"-nak becézik őket, vagy esetleg a hegyifranciák.
2011. jún. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Vigyázz, az életedbe kerülhet egy cigányos "trükkje".
2011. jún. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi most szepen megijesztettel! En sem sok jot tudok mondani a romanokrol,söt eddig nagyon utaltam öket. De az nem lehet,hogy mindegyik teljesen romlott,vagy igen? Hazajöttem Magyarorszagra a nyarra,de jönne meglatogatni...hagyjam inkabb?
2011. jún. 30. 12:31
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Hagyd... Vér nem válik vízzé!
2011. jún. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
30%

Szerintem először ismerd meg.nekem is van roma haverom és nagyon normális.Iskolába is járt és tényleg kedves és nem tudna ártani senkinek sem ok nélkül.

Hidd el vannak kivételek.

Ismerd meg és utána ítéld el,de ha amúgy is azt mondod kedves...szerintem nem fogod..egy próbát megér.:)

2011. jún. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Románról van szó, nem cigányról. Bár a kettő majdnem ugyan az.
2011. jún. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
faa..ugy utalom..mert lenne a roman olyan mint a cigany? ma ugy unom a sok rasszista embert..a roman romai eredeto,a cigany meg indiai..mit keveritek?sztem ismerd meg..nekem sok roman ismerosom van es jofejek..sok a kreten is az tuti,de mashol is van,peldaul itt a valaszolok 90% a az mert tobbre tartja magat a mellette levo orszagnal..a ciganyok sotet boruek..fekete szem-haj..a romanok meg nem:szoke-kekszemutol a voros zoldszemuig minden van..ennyire ne legyetek hulyek..nekem meg arab baratom is volt..es irto edi..
2011. júl. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
amugy a romanok szeretik a savanykas leveseket:) ''ciorba'' a neve..vagy vmi.:P es szeretik a jo fuszeres kajakat is
2011. júl. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!