Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Milyen április 1. -jei tréfák...

Milyen április 1. -jei tréfák vannak?

Figyelt kérdés
Ti milyeneket ismertek? :-)) eddig sokat keresgettem, kérdezgettem, de nem találtam olyan igazit, hogy a suliban is elsüssem. :) tapasztalatokat is várok. :)
2009. márc. 29. 20:53
 1/6 anonim válasza:
98%
A leggyakoribbak a suliban a fogkrémes vagy ragasztós kilincs, az "átszúrt" kéz, vagy a pukipárna, esetleg felakasztott pók ami ajtónyitás hatására leereszkedik, kis zacsiba csomagolt liszt a tanári szék párnája alá egy kis levegővel, hogy kipukkanjon. :)
2009. márc. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer telefonban mondtam egy nagynénémnek, hogy kibomlott a cipőfűzője, a vicc az, hogy meg is nézte, pedig papucs volt rajta... :-)
2009. márc. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az osztállyal egyszer rendesen megszívattuk a tanárt. az ajtónk egy bemélyedés-szerűségben van és van egy uakkora hirdetőtáblánk, ami alapból elég vastag. Beillesztettük a résbe és előtte vkit elküldtünk a tanár elé. a gyerek lefoglalta a tanárt, majd mikor beszélgetve jöttek volna be az osztályba a tanárnő belesétált a táblába XD - lehet,h ez így elég érthetetlen.... - a lényeg, hogy majdnem megölt minket, de utána legalább nevetett a kreativitásunkon XD
2009. máj. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Mi általába háttal ülünk be a tanár órájára, ill. megbeszéljük h mindannyian késünk:D de van egy kicsit szészórt tanár is akit amikor várunk másik teremhez állunk be és mindig roszhelyre akar benyitni..xD

ja és tesin afiú felhúzzák a melkasukig a nadrágot:D:D:D:D

2009. júl. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi edzésen a bicikliket piszkáltuk meg. Odakötöztük a hajtókart a vázhoz (műanyag madzaggal, aminek a végét utána szétszedtük, és még jobban összekötöztük, hogy lehetetlen legyen kézzel kibontani), ugyanezt meg lehet csinálni a kerékkel is, szigszalag a fékre, és ráadásként még a bicikliket is egymáshoz kötöztük.

Mikor kimentek, először az összekötözést vették észre, majd miután az edzőtől kértek egy kést, és bement, utána a többit.

Én pedig egy tujafa mögül végigröhögtem az egészet :D

2010. ápr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
vágj ki fekete papírból néhány centis bogorakat és ragaszd a lámpabúra belsejére. (lányoknál/nőknél) garantált sikoly
2021. márc. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!