Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A chatnek tulajdonképpen mi...

A chatnek tulajdonképpen mi értelme van?

Figyelt kérdés

Ki jár fel oda? Nem kötözködésből kérdezem, tényleg nem értem egyszerűen. Aki valami ismerősével akar beszélni, az megteheti egy közösségi oldalon, MSN-en, ICQ-n, Skype-on. Aki ismerkedni akar, az vagy naiv, vagy hülye, ha azt hiszi, hogy chaten lehetséges érdemben ismeretségeket kötni, barátkozni. Az egyetlen, amire gondolok, az az, hogy szexpartnerkeresésre használják. Éppen ezért kíváncsiságból a gyaloglo.hu-n múltkor bementem a "Perverz szobába" meg valamelyik másik ilyen erotikus szobába, mert kíváncsi voltam, hogy egy ilyen helyen mi folyik. Semmi se volt! Tök halott volt az egész, semmi érdemlegesről nem beszéltek. AZt hittem, hogy valami chat-orgia folyik, vagy hirdetéseket adnak fel.


De akkor mi értelme van tulajdonképpen az egész chatnek? Kinek jó?


2011. júl. 28. 15:57
 1/5 ava87 ***** válasza:
Sokan tényleg szex-partnert keresnek ott, de mások meg szimplán csak unatkoznak. Van valami, ami foglalkoztatja őket, de nem tudnak, vagy nem akarnak az ismerőseikkel erről beszélgetni, inkább egy teljesen kívülálló véleménye érdekli őket, ezért elmondják egy idegennek. Megvan ennek is az előnye. Soha többet nem köteles az ember azzal az idegennel beszélgetni, nem dörgölhet az orra alá semmit, nem köteles felfedni a kilétét, stb.
2011. júl. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm egy 60 éves vénlány, szegénynek még soha nem volt kapcsolata, ő pl. azért jár fel, mert ott állandóan ostromolják, az életben meg senki rá se néz szegényre.

Rengeteg chates barátja van.

2011. júl. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Régebben, olyan 8-10 éve például azért chateltem, mert nem volt még nagyon elterjedve az msn, iwiw, facebook még nem is volt. Tehát a barátnőimmel chaten tudtunk beszélni egymással.

Amióta bejött az msn, azóta csak egy-két alkalommal léptem fel, kíváncsiságból. Meg egyszer szereztem egy szexpartnert, aki azóta jóbarátom lett :)

2011. júl. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a legjobb barátnőimet szereztem chaten. Mondjuk nem chat.hu-n hanem xat.com on ahova nem igazán járnak szexpartnert keresők.
2011. júl. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem volt már chatröl tartós kapcsolatom ;)

de aki antiszociális annak nem ajánlom , meg annak se aki nem birja a hülyéket ..

2011. aug. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!