Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mi a véleményetek az amerikai...

Mi a véleményetek az amerikai bájvigyorról, ami soha le nem hervad?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Keep smilimng!
2011. aug. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

inkább nevessenek, mint sírjanak, mint mi, magyarok...

amúgy szerintem ez egy kicsit eltúlzott, nem az van amerikában sem, mint a filmekben

2011. aug. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 yuda ***** válasza:

Igazából csak filmekből ismerem ezt a fajta "vigyort"-és úgy látom sok kényes helyzetből kihúzza őket, tehát mindenképpen hasznos lenne eltanulni.

Magyaroknál is van egy mondás, hogy humorral könnyebb átvészelni bármit, vagy ha humorérzék megnarad akkor könnyeben kikerülsz problémásabb helyzetekből, mint akinek nincs- ez szerintem hasonló.

A lényeg, hogy feszültségoldó és ha működik, akkor már jó.

2011. aug. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ez szerintetek tanulható?

Lehet, hogy ezzel a náluk hagyományosan magukra eröltetett mosolygással egyidőben jobb emberek is lesznek? Nehéz lehet mellette gonoszkodni, úgy értem.

2011. aug. 19. 21:30
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem ha valaki mosolyog, még ha erőltetetten is, egy idő után tényleg vidámabb lesz, úgy pedig könnyebben kezelik az emberek az akadályokat is
2011. aug. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez megy.. Én speciel frászt kapok az olyan emberektől akik folyton siránkoznak. Senki nem kíváncsi a másik bajaira. Nem azt mondom, meg lehet említeni ha rossz valami néha, és lehet róla értelmesen beszélgetni, de a folytonos nyavajgás mire jó?
2011. aug. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4%
-.- Az egész rohadt Amerikáról megvan a véleményem..
2011. aug. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem feltetlen eroltetett. Kulfoldon kedvesebbek, toleransabbak az emberek. Meg is kerdezik, hogy mi bajod, ha buskomor vagy.
2011. aug. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
A bájvigyor - gusztustalan. De figyeld meg, ha rámosolyogsz valakire, az esetek többségében visszamosolyog.
2011. aug. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb az, hogy mindig mosolyognak, mintha szomoruak lennenek.. Nekem volt tobb amerikai tanaram, es vannak baratnoim is, akikkel evente talalkozom(jonnek hozzam). Eleinte furcsa volt, hogy a total semleges dolgon is nevetnek/mosolyognak, de egy-ket nap utan megszoktam. Majd ismet nehany nap utan atragadt ram is. Es higgyetek el, nagyon jo volt! Mert igy az alaphangulatod is jo, es ha vmi jo tortenik, akkor nagyon boldog leszel.

Egyebkent egyik amerikai tanarom megkerdezte az osztalytol: "miert nem mosolyognak a magyarok az utcan? Ez a legrosszabb dolog Magyarorszagon."

2011. aug. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!