Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A munkahelyeken általában...

A munkahelyeken általában mennyire téma az együtt dolgozók között a másik magánélete?

Figyelt kérdés
Középiskolás vagyok, gondolom senkinek nem kell mondanom, hogy a suli nagyjából erről szól. Mi a helyzet a felnőttvilággal? A tippem az, hogy az ember pletyka tekintetében nem változik, de várom a válaszokat.
2011. okt. 2. 15:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, a szüleim, tesóim ismerőseim, családom munkahelyén nem működik így a dolog. Ilyeneket általában azt hiszem az ilyen újságkiadóknál irodában stb-ben szokták az ismerőseim pedig teljesen más közegben dolgoznak, pl színházban, vagy orvosok, stb... És igazából ez közösségtől, munkahelytől és munkától függ. Úgy gondolom ha valaki szereti a munkáját, leköti a munkája, és értelmiségi munkát végez ott nem nagyon lesz ilyen...

Mit szeretnél majd dolgozni?

2011. okt. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egy csomó nővel dolgozom együtt, de mégis teljesen jól kijövünk. Vannak közvetlenebb munkatársak, de aki zárkózottabb, nem szeret beszélni a magánéletéről, azt békén hagyják, hiszen annyi más téma van még. Habár az is igaz, hogy értelmes, kulturált helyen vagyok, intelligens emberekkel. Meg is becsülöm, mert ritka az ilyen!
2011. okt. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!