Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit tudnék tenni? A barátom...

Mit tudnék tenni? A barátom már nyilvános helyen nem szalonképes egyáltalán.3 éve vagyunk együtt. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Amúgy viszonylag jól néz ki, de nagyon rosszak a fogai. A rágófogai nagy része hiányzik, ami nem látszott(oldalt vannak, és nem szokott nagyon erősen nevetni), csak megismerkedésünk után sokkal később jöttem rá. Attól akadtam ki, hogy idén elkezdtek elől is tönkremenni a fogai(pedig mos fogat, meg eszik kalcium tartalmú ételeket). Egy 15 évvel idősebb rokonának már csak az első pár foga van meg, tehát genetikai a dolog. A nagy gáz az, hogy társaságban már nagyon égő(nem is járunk) mivel a "kirakatból" is kiesett az a pár foga. Tehát ha elmosolyogja magát, már az is ciki. Pénze meg egyáltalán nincs megcsináltatni ..
2011. okt. 19. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
3 éve vagytok együtt, de már nem is jártok. Mire szeretnél választ kapni. A fogpótlást szerintem nem fizeti a társadalombiztosítás. Ha nincs pénze, sajnos így marad. Rendszeresen kell járnia fogorvoshoz, hogy a meglévő fogai minél tovább megmaradjanak.
2011. okt. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fizesd neki te a fogai megcsináltatását. Sajnos,ma már ez nagyon sok pénzbe kerül,mert a TB nem fizet semmit.
2011. okt. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 napietus ***** válasza:
valahonnan pedig elő kell rá kaparni a pénzt, mert ez így nem maradhat. ne úgy számolj, hogy egyben kell kifizetni, ez egy folyamat, mindig 1-1 műveletet fizet csak.
2011. okt. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szerintem úgy értette, hogy társaságba nem járnak :D

Ha esetleg tudod, fizesd neki te, ha nem, vannak kisebb összegű kölcsönök. Szerntem megéri, ha utána szépek lesznek a fogai. De ha szereted, emiatt ne hagyd el :)

2011. okt. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megcsináltatta a fogait vagy szakítottatok
2020. szept. 11. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Beverly Hillsben nővé operáltatni magamat kevesebbe kerülne, mint a teljes fogazat helyreállítása. Ez nagy baj. Olyan igazi rolexesen lamborghinisen luxus lett a fogorvoslat, hogy borzasztó.
dec. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!