Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Sszerintetek minden magyar...

Sszerintetek minden magyar embernek szeretnie kell a magyar nótát? Mert én megvagyok nélküle, ez szerintetek nagyon nagy bűn?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 11:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
22%

a kérdező nyilvánvalóan nagyon fiatal, és százalékos biztonsággal állítható, hogy nő. Ez a kérdés szinte egy árulkodás, hogy sértődötten jól a szemébe vághassa a párjának: "látod, megvédtek az internetes barátaim". Baromi gyerekes.


Az előttem szóló meg menjen tüntetni a sajtószabadságért, ott élje ki magát.

2011. okt. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Elsa ***** válasza:

Én ki nem állhatom és jobb így nekem :)))

Miért mások írják elő neked, hogy mit kell szeretned és mit nem?

Miért más mondja meg, hogy ki a magyar és ki nem...?!

2011. okt. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 poiu ***** válasza:

Igen. A magyar nóták ősi igazságokat közvetítenek. Pl. paprika (Árpád apánk hozta ide) só, én vagyok csak stb.

[link]

2011. okt. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Én pl. nagyon szeretem a magyar kesergő nótákat, remekül illik hozzám, de nem kötelező. A magyar mulatós viszont elég gyenge, de úgy fél liter házi után kezd javulási tendenciát mutatni.
2011. okt. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Shamra válasza:

Huh...én a páromat egy ilyen beszólás után kilőttem volna a Holdra.

Ne attól legyen valaki magyar, vagy szuahéli, vagy kuttyomfitty, hogy ezt vagy azt szeret vagy nem szeret. Nem vagyunk ugyanolyanok, és pont ez a szép az egészben. Ha ezt bárki (akárki) képtelen elfogadni, az nem minket lát, csak egy saját maga által elképzelt idealizált képet, ami a közelében sem jár annak, ami minket önmagunkká tesz.

U.i.: remélem a párod azért jól orrbaverted (vagy legalábbis a kanapén aludt ez után). :)

2011. okt. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Persze ez így elmondva durván hangzik, hogy azt mondta, nem vagy magyar, ha nem szereted a nótáját. De ki tudja milyen hangsúllyal mondta, röhögött-e hozzá, valóban olyan komolyan mondta-e. Lehet, hogy csak a kérdező sértődött meg rajta fölöslegesen. Persze lehet, hogy nem.
2011. okt. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én szeretem a magyar muzsikát, hejj az istenfáját!
2012. jún. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
13: Árpád apánk hogy ismerte az Amerikából behozott paprikát?
2012. jún. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!