Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Az ofőm ma jelentette be,...

Az ofőm ma jelentette be, hogy terhes. örültem neki, de a többiek sajnálták. Miért bunkóság, hogy örültem? 17l

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki bejelenti, hogy terhes, akkor általában gratulálni szoktak, meg örülni. Bár lehet, hogy a te örülésedet úgy fogták fel, hogy annak örülsz, hogy majd nem ő lesz az osztályfőnök, ha elmegy babázni. Szerintem ha általában véve szeretik, akkor a többiek sem őt sajnálták, hanem azt, hogy nem fog benneteket már tanítani, hiszen gondolom jövőre lesztek végzősök, ő meg még addigra nem jön vissza.
2011. okt. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne az bunkóság, ha osztoztál az örömében?
2011. okt. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bánomisén ***** válasza:

Nem bunkóság egyáltalán. Gondolom ő örül, hogy babát vár, az a természetes, hogy a környezete is örül vele együtt.


A többiek meg biztos sajnálják, hogy előbb-utóbb félbehagyja emiatt a tanítást, ezért szomorkodtak.

2011. okt. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az oszt. főd. véletlenül nem férfi. Mert akkor megértem a sajnálatot.
2011. okt. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

nem akarok bunkó lenni,de hogy jön ez a népszokások kategóriába?

A kérdésre válaszolva: egyáltalán nem bunkóság,hogy örülsz ennek,a többiek is inkább amiatt lehetnek szomorúak,hogy nem tanít majd egy ideig.Ne is legyen bűntudatod,nyugodtan örülj ennek,hiszen ez egy jó hír :))))

2015. dec. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!